Izdrukāts no: http://www.vm.gov.lv/ttp://www.vm.gov.lv/lv/aktualitates/preses_relizes/220_veselibas_ministre_ingrida_circene_tiksies_ar_bijuso_asv_valsts_sekretari_madlenu_olbraitu/

Veselības ministre Ingrīda Circene tiksies ar bijušo ASV Valsts sekretāri Madlēnu Olbraitu

 
26.01.2004

Otrdien, 27.janvārī, plkst. 9.00 Veselības ministre Ingrīda Circene tiksies ar bijušo ASV Valsts sekretāri Madlēnu Olbraitu.

ien, 27.janvārī, plkst. 9.00 Veselības ministre Ingrīda Circene tiksies ar bijušo ASV Valsts sekretāri Madlēnu Olbraitu.

Savukārt, plkst. 11.10 Madlēna Olbraita un Ingrīda Circene piedalīsies apaļā galda diskusijā "Lūzuma punkts. Osteoporoze ? pasaules mēroga problēma un risinājumi Latvijā" Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcā. Diskusijā veselības ministre runās par ministrijas jau paveikto un plānoto osteoporozes jautājumu risināšanā.

Pēc Ingrīdas Circenes sarunas ar Madlēnu Olbraitu žurnālistiem tiks sniegta informācija par pārrunātajiem jautājumiem. Savukārt, fotografēt un filmēt veselības ministri un bijušo ASV valsts sekretāri akreditētiem žurnālistiem būs iespējams Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcā.