Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Licencēšanas komisija aptur divu aptieku licenču darbību

22.01.2004
Farmaceitiskās darbības licencēšanas komisija, sakarā ar konstatētajiem farmaceitiskās darbības pārkāpumiem, nolēmusi apturēt divu aptieku licenču darbību līdz pārkāpumu galīgai izvērtēšanai.

olēmusi apturēt divu aptieku licenču darbību līdz pārkāpumu galīgai izvērtēšanai.

Aptiekas licences darbība ir apturēta SIA šSentor Farm aptiekas" Sentor aptiekai 26 (Rīgā, Riepnieku ielā 2). Komisija pieņēmusi lēmumu par aptiekas vadītājas Ludmilas Matvejevas neatbilstību ieņemamajam amatam. Lēmums par aptiekas licences darbības apturēšanu pieņemts, jo farmaceitiskās darbības pārkāpumus ir pieļāvuši arī citi aptiekā strādājošie farmaceiti un farmaceitu asistenti.

Vienlaicīgi licencēšanas komisija nolēmusi lūgt Latvijas Farmaceitu biedrības Sertifikācijas komisiju izskatīt jautājumu par farmaceitu profesionālās kvalifikācijas sertifikātu anulēšanu sakarā ar farmaceitu profesionālās darbības pārkāpumiem, kā arī sniegt informāciju par farmaceitu asistentu pārkāpumiem.

Aptiekas licences darbība ir apturēta arī SIA šPaulas mazā aptieka" aptiekai (Bauskā, Salātu ielā 16/1). Komisija pieņēma arī lēmumu par aptiekas vadītājas Lilijas Auziņas neatbilstību ieņemamajam amatam.

Vienlaicīgi licencēšanas komisija nolēmusi lūgt Latvijas Farmaceitu biedrības Sertifikācijas komisiju izskatīt jautājumu par farmaceitu profesionālās kvalifikācijas sertifikātu anulēšanu sakarā ar farmaceitu profesionālās darbības pārkāpumiem.

Par abu aptieku licenču darbības atjaunošanu varēs lemt tad, kad licencēšanas komisija būs izvērtējusi iesniegumus par aptieku vadības un personāla nomaiņu, saņemtos paskaidrojumus un iespējamo risku patērētājiem.

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes