Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Alkohola ierobežošanas padome skatīs Alkohola patēriņa mazināšanas un alkoholisma ierobežošanas programmu

21.01.2004
Rīt, 22.janvārī, notiks kārtējā Nacionālās alkohola ierobežošanas padomes sēde, kurā tiks izskatīta izstrādātā šAlkohola patēriņa mazināšanas un alkoholisma ierobežošanas programma 2004.-2008.gadam".

adomes sēde, kurā tiks izskatīta izstrādātā šAlkohola patēriņa mazināšanas un alkoholisma ierobežošanas programma 2004.-2008.gadam".

Kā zināms, pagājušā gada oktobrī Alkohola patēriņa mazināšanas un alkoholisma ierobežošanas programma tika nodota sabiedriskajai apspriešanai. Patlaban programmā ir iestrādāti sabiedriskajā apspriešanā izteiktie viedokļi.

Alkohola programma ir sagatavota, balstoties uz viena no Sabiedrības veselības stratēģijas mērķiem ? līdz 2010.gadam būtiski samazināt alkohola kaitīgo ietekmi uz iedzīvotāju veselību, kā arī sasniegt tādu alkohola patēriņu, kādu rekomendējusi Pasaules Veselības organizācija, tas ir, ne vairāk kā seši litri gadā uz vienu iedzīvotāju. Latvijas sabiedrības veselības stratēģijas mērķis ir arī attālināt vecumu, kādā tiek uzsākta regulāra alkohola lietošana 15 gadus vecu un jaunāku iedzīvotāju vidū.

Nacionālās alkohola ierobežošanas padomes priekšsēdētāja ir veselības ministre Ingrīda Circene. Padomē darbojas pārstāvji no visām ministrijām.

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes