Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Lauku ģimenes ārstu asociācijas vadība sašutusi nepamatoti

19.01.2004
Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācijas (LLĢĀA) vadība nepamatoti sašutusi par veselības ministres Ingrīdas Circenes rīcību, parakstot rīkojumu par tiesību akta projekta par vienotu ambulatorās veselības aprūpes organizēšanas un finansēšanas kārtību valstī izstrādi. Veselības ministrija uzskata, ka šis sašutums radies, līdz galam neizprotot ministres parakstītā rīkojuma būtību.

ata, ka šis sašutums radies, līdz galam neizprotot ministres parakstītā rīkojuma būtību.

Ministres 12.janvārī parakstītais rīkojums Nr.6 paredz, ka līdz šā gada 1.oktobrim ir jāizstrādā minētais tiesību akts un priekšlikumu sniegšanai tiesību akta izstrādei Veselības ministrijas valsts sekretāra vietniekam, Sabiedrības veselības departamenta direktoram Rinaldam Muciņam ir jāizveido darba grupa. Turklāt rīkojums paredz, ka šajā darba grupā tiek iekļauta arī LLĢĀA vadītāja Līga Kozlovska.

LLĢĀA masu medijiem izplatītais paziņojums nav vērsts pret Veselības ministriju, bet gan pret ministrijas vēlmi sakārtot primāro veselības aprūpi, lai visiem pacientiem visā valstī būtu vienādas iespējas saņemt primārās veselības aprūpes pakalpojumus.

Veselības ministrija norāda, ka I.Circenes parakstītais rīkojums Nr.6 ir solis uz priekšu, lai valstī sakārtotu primāro veselības aprūpi.

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes