Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Veselības ministrijas informācija

16.01.2004
Veselības ministrija paziņo, ka nav veikusi nekādu darbību kompānijas BTS (SIA Baltijas Terapeitiskais serviss) slēgšanai. Tieši pretēji ? Veselības ministrija kopā ar tās atbildīgajām institūcijām ? Valsts farmācijas inspekciju un Valsts Zāļu aģentūru, kā arī BTS pārstāvjiem veic pārrunas par to, kā nodrošināt Latvijas iedzīvotājus ar drošiem asins produktiem, kuri nepieciešami ārstniecībā.

jus ar drošiem asins produktiem, kuri nepieciešami ārstniecībā.

Pašreizējā BTS ražotne neatbilst Eiropas Savienības prasībām, taču ir iesniegts pasākumu plāns kā nodrošināt šo prasību ieviešanu. Ir jau atrastas iespējas, kā turpināt asins produktu ražošanu un to piegādi Latvijas iedzīvotājiem, nepārkāpjot likumdošanu, līdz tam brīdim, kad tiks pilnībā realizēts jaunas ražotnes projekts.

Vienlaicīgi vēlamies atgādināt, ka galvojumu un finansiālu garantiju piešķiršana zāļu ražotājiem nav Veselības ministrijas kompetencē.

Savas kompetences ietvaros Veselības ministrija par šo jautājumu sniegs informāciju, kad būs skaidrs procesa rezultāts.

Veselības ministrija aicina žurnālistus patiesi atspoguļot notikumu gaitu, nopietni to izpētot, lai neradītu nepamatotu nedrošības sajūtu Latvijas iedzīvotājiem.

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes