Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Veselības ministre arī šogad turpinās regulāras tikšanās ar Latvijas Pensionāru federāciju

15.01.2004
Aizvadītā gada nogalē veselības ministre Ingrīda Circene iesāka regulāri tikties ar Latvijas Pensionāru federāciju, lai Latvijas vecos ļaudis informētu par veselības nozarē aktuālākajiem jautājumiem, kā arī, lai uzklausītu šīs iedzīvotāju kategorijas problēmas un kopīgā ceļā rastu tām risinājumu. Arī šogad ministre un Pensionāru federācijas pārstāvji turpinās tikties reizi mēnesī katra mēneša pirmajā ceturtdienā.

Arī šogad ministre un Pensionāru federācijas pārstāvji turpinās tikties reizi mēnesī katra mēneša pirmajā ceturtdienā.

Šodienas tikšanās reizē veselības ministre Ingrīda Circene pensionāru pārstāvjus informēja par uzsāktajām sarunām ar ģimenes ārstus pārstāvošajām asociācijām par ambulatorās apmaksas modeļu maiņu. Pensionāru pārstāvji izteica savu atbalstu Veselības ministrijas iecerētajai reformai un, lai gūtu pēc iespējas vairāk informācijas, izteica vēlēšanos piedalīties darba grupā, kas lemj par ģimenes ārstu darba apmaksas modeļu maiņu. Ministre atbalstīja Pensionāru federācijas vēlmi un deva savu piekrišanu.

Lai Latvijas vecie ļaudis pēc iespējas vairāk tiktu informēti par esošo situāciju veselības aprūpes nozarē, Latvijas Pensionāru federācijas pārstāvji uzaicināja ministri un Veselības ministrijas speciālistus piedalīties federācijas domes sēdē, kas notiks šā gada 24.februārī.
Nākamā abu pušu tikšanās reize notiks 5.februārī, plkst. 11 Veselības ministrijā, Baznīcas ielā 25.

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes