Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Šonedēļ Briselē darbu uzsāks Veselības ministrijas atašejs

13.01.2004
Šīs nedēļas beigās darbu Latvijas Republikas pārstāvniecībā Eiropas Savienībā uzsāks Veselības ministrijas atašejs Signe Vēliņa. Līdz šim S.Vēliņa strādāja par Veselības ministrijas Sabiedrības veselības departamenta Veselības veicināšanas un vides veselības nodaļas vadītāju.

rības veselības departamenta Veselības veicināšanas un vides veselības nodaļas vadītāju.

Pagājušā gada rudenī Veselības ministrija izsludināja konkursu ministrijas atašeja amatam. Konkursam pieteicās divi pretendenti. Konkursa komisija nolēma konkursu slēgt bez rezultātiem, jo abas kandidatūras neatbilda izvirzītajām prasībām.

Tā kā atašejam ir jābūt nozares ekspertam, tad kandidatūra tika meklēta starp ministrijas darbiniekiem. Par piemērotāko atašeja amatam tika izvēlēta Signi Vēliņu, ņemot vērā viņas zināšanas par veselības aprūpes nozari, izglītību, valodas prasmi un izpratni par valstī notiekošajiem procesiem saistībā ar veselības, kā arī līdz šim veiksmīgo darbību sadarbībā ar starptautiskajām organizācijām. 

Signe Vēliņa veselības aprūpes jomā darbojas kopš 1994.gada, kad kļuva par Labklājības ministrijas Vides veselības departamenta vides veselības politikas nodaļas vadītāju, vēlāk par Vides veselības departamenta direktora vietnieci, bet kopš ir izveidota Veselības ministrija, Vēliņa strādāja par Veselības ministrijas Sabiedrības veselības departamenta  Veselības veicināšanas un vides veselības nodaļas vadītāju. Vēliņa ir beigusi Rīgas Medicīnas institūta Pediatrijas fakultāti, maģistra grādu ieguvusi Eiropas pēcdiploma kursā vides menedžmentā Amsterdamā.

Līdzšinējam Signes Vēliņas amatam Veselības ministrija ir izsludinājusi konkursu.

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes