Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Aptuveni puse aptieku ir pieejamas cilvēkiem ar kustību traucējumiem

19.12.2003
Invalīdu un viņu draugu apvienības šApeirons", Veselības ministrijas Farmācijas departamenta un Valsts farmācijas inspekcijas rīkotajā akcijā noskaidrojies, ka 50% no šodien pārbaudītajām aptiekām, kuras uzsākušas darbu vai pagarinājušas licenci pēc šā gada 1.jūlija, ir pieejamas cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

ai pagarinājušas licenci pēc šā gada 1.jūlija, ir pieejamas cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

Savukārt pārējās aptiekās ir konstatētas dažādas pieejamības problēmas. Valsts farmācijas inspekcija šīm aptiekām ir sastādījusi aktu par atklātajiem pārkāpumiem, kā arī pieprasījusi līdz 2004.gada 5.janvārim iesniegt dokumentus, kas apliecinātu publisko telpu atbilstību būvnormatīvu prasībām. Pēc informācijas un Valsts Farmācijas inspekcijas ziņojuma saņemšanas šis jautājums tiks izskatīts Farmaceitiskās darbības licencēšanas komisijā, uzdodot novērst konstatētos trūkumus. Ja trūkumi noteiktajā laikā netiek novērsti, varētu izskatīt attiecīgās aptieku licences apturēšanu.

Šī uzsāktā akcija turpināsies arī nākamnedēļ, lai varētu pārbaudīt visas aptiekas, kas savu darbību uzsākušas vai atjaunojušas licenci pēc šā gada 1.jūlija.

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes