Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Veselības ministrijas paziņojums saistībā ar Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas aktivitātēm

18.12.2003
Veselības ministrija informē, ka kopējais ārstu skaits mūsu valstī ir 7921, no tiem sertificēti ir 7458. No kopējā ārstu skaita 1027 ir ģimenes ārsti, no tiem 1019 ir sertificēti.

ūsu valstī ir 7921, no tiem sertificēti ir 7458. No kopējā ārstu skaita 1027 ir ģimenes ārsti, no tiem 1019 ir sertificēti.

Pēc Veselības ministrijas rīcībā esošās informācijas, Latvijas Ģimenes ārstu asociācijā balsstiesīgi ir 840 ģimenes ārsti (samaksājuši biedru naudas). Sestdien, 13.decembrī, notikušajā asociācijas kopsapulcē sākotnēji bija reģistrējušies 426 ģimenes ārsti/kopsapulces dalībnieki. Kad sākās diskusijas par asociācijas rezolūciju, zālē bija 302 ģimenes ārsti. Tā kā nebija kvoruma, tika nolemts asociācijas kopsapulci nodēvēt par konferenci.

Par asociācijas vadības piedāvāto rezolūciju, kurā tiek pieprasīta veselības ministres Ingrīdas Circenes demisija, nobalsoja 174 konferences dalībnieki. Pret šo rezolūciju balsoja deviņi ārsti, atturējās ? 50. Balsošanas laikā no zāles jau bija izgājuši 69 konferences dalībnieki.

Veselības ministrija uzsver, ka par Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas sestdienas konferencē, nevis kopsapulcē pieņemto rezolūciju ir uzzinājusi no masu medijiem. Līdz pat šodienai Veselības ministrijā šī rezolūcija nav saņemta.

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes