Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Alkoholisma mazināšanas un ierobežošanas programmas sabiedriskā apspriešana

27.11.2003
Rīt, 28.novembrī, notiks trīs sadarbības pušu ? Veselības ministrijas, Narkoloģijas centra un Pasaules Veselības organizācijas (PVO) kopīgi izstrādāta projekta ? "Alkohola patēriņa mazināšanas un alkohola ierobežošanas programmas 2004.-2008.gadam" sabiedriskā apspriešana.

"Alkohola patēriņa mazināšanas un alkohola ierobežošanas programmas 2004.-2008.gadam" sabiedriskā apspriešana.

Sabiedriskā apspriede sāksies plkst 10.00 ar veselības ministres Ingrīdas Circenes uzrunu. Uzrunu dalībniekiem teiks arī PVO pārstāvniecības Latvijā vadītāja Aiga Rūrāne, Latvijas Universitātes pētniece un socioloģe I.Koroļova, Narkoloģijas centra direktore Astrīda Stirna, Latvijas Universitātes sabiedrības veselības profesors M.Baltiņš.

Preses konference žurnālistiem paredzēta no plkst. 11.30 līdz 12.00. Prese konferencē piedalīsies veselības ministre Ingrīda Circene, Narkoloģijas centra direktore Astrīda Stirna, PVO pārstāve Aiga Rūrāne, profesors M.Baltiņš, kā arī Finanšu ministrijas Valsts ieņēmumu dienesta akcīzes preču pārvaldes direktora v.i. Z.Užāne, no Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas priekšsēdētājs Jānis Strazdiņš un Ceļu satiksmes drošības direkcijas direktors Andris Lukstiņš.

Pēc preses konferences plānotas trīs paneļdiskusijas par trīs dažādiem ar alkoholisma problemātiku saistītiem jautājumiem.

Pirmā paneļdiskusija tiks veltīta alkohola piedāvājuma mazināšanas jautājumiem un iespējām. Diskusijā piedalīsies pārstāvji no Finanšu ministrijas, Valsts ieņēmumu dienesta, Zinātņu akadēmijas, Valsts policijas un Pārtikas un Veterinārā dienesta.
Diskusiju vadīs žurnālists Aidis Tomsons.

Otro un trešo paneļdiskusiju par alkohola pieprasījuma, kā arī riskantas un kaitējošas alkohola lietošanas mazināšanu vadīs žurnāliste Sallija Benfelde. Diskusijās piedalīsies pārstāvji no Izglītības un zinātnes ministrijas, Saeimas, Rīgas Stardiņa universitātes, LU Atturības kustības, Jelgavas un Rīgas pilsētas domes, Ceļu policijas, Ceļu satiksmes drošības direkcijas, Labklājības ministrijas, Latvijas Darba devēju konfederācijas.

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes