Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Veselības ministrijas 24. novembris - 28. novembris

24.11.2003
Veselības ministrijas nākamās nedēļas pasākumi

ēļas darba plāns (24. novembris - 28. novembris)

Pirmdiena, 24.novembris

  • Notiks kārtējā "Ambulatorās un stacionārās veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju struktūrplāna" jeb Māsterplāna padomes sēde.

Otrdiena, 25.novembris

  • Ministru kabineta sēdē skatīs Veselības ministrijas izstrādāto programmu "Par Cilvēka imūndeficīta vīrusa (HIV) un AIDS izplatības ierobežošanas programmu 2003.?2007.gadam"

Ceturtdien, 27.novembris

  • Sabiedrības veselības aģentūra sadarbībā ar Pasaules Veselības organizācijas pārstāvniecību Latvijā rīko semināru "Bioloģisko un ķīmisko aģentu izraisītu ārkārtas situāciju pārvaldīšana atbilstoši mūsdienu prasībām". Semināra mērķis ir informēt tā dalībniekus par PVO nostāju bioloģisko un ķīmisko aģentu izraisītu ārkārtas situāciju pārvaldīšanā atbilstoši mūsdienu labākajai praksei, veicinātu multisektoriālu sadarbību šajā jautājumā, kā arī panāktu vienotu viedokli par kompetenču sadalījumu un integrētu rīcību. Semināru atklās SVA direktors I.Rezebergs un PVO Pārstāvniecības Latvijā vadītāja A.Rūrāne. Seminārā uzstāsies SVA speciālisti, VUGD pārstāvis, Katastrofu medicīnas centra direktors un Aizsardzības ministrijas pārstāvis. Seminārs notiks SVA Lielajā zālē, Klijānu ielā 7.
  • No plkst. 15.00 līdz 17.00 Veselības ministre pieņem apmeklētājus.

Piektdiena, 28.novembris

  • Kongresu nama Mazajā zālē plkst. 10.00 notiks Veselības ministrijas izstrādātās "Alkohola patēriņa mazināšanas un alkoholisms ierobežošanas programmas 2004. ? 2008.gadam" sabiedriskā apspriešana. 

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes