Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Veselības ministrijas 17.novembris ? 23.novembris

15.11.2003
Veselības ministrijas nākamās nedēļas pasākumi

ēļas darba plāns (17.novembris ? 23.novembris)

Otrdiena, 18.novembris
Latvijas Republikas proklamēšanas 85.gadadiena

 • Plkst. 10 veselības ministre Ingrīda Circene piedalās Ekumēniskajā dievkalpojumā Rīgas Doma baznīcā.
 • Plkst. 11 veselības ministre kopā ar pārējiem valdības locekļiem un valsts augstākajām amatpersonām noliks ziedus pie Brīvības pieminekļa
 • Plkst. 12 veselības ministre piedalīsies Latvijas Republikas proklamēšanas 85.gadadienai veltītajā svinīgajā Saeimas sēdē
 • Plkst. 14 ministre vēros Rīgas Garnizona Nacionālo bruņoto spēku vienību militāro parādi 11.Novembra krastmalā.
 • Plkst.21 ministre skatīsies svētku uguņošanu 11.Novembra krastmalā
 • Plkst. 21.30 veselības ministre Ingrīda Circene dosies uz Valsts prezidentes Vairas Vīķes-Freibergas un Imanta Freiberga kunga rīkoto pieņemšanu Rīgas Latviešu biedrības namā.

Trešdiena, 19.novembris

 • Plkst. 11 Rīgā, Baznīcas ielā 25, notiks svinīgs pasākums, kurā veselības ministrei AS šUnibanka" prezidents Andris Bērziņš pasniegs simbolisku naudas čeku 160 000 latu apmērā. Pasākumā piedalīsies arī Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas virsārsts, direktora vietnieks Džeims Rozītis, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Atbalsta fonda direktors Andrejs Ščegoļevs, BKUS Atbalsta fonda viceprezidente Anda šakša-Vītoliņa, BKUS 4.nodaļas vadītājs Vladimirs Strazdiņš, BKUS ārējo sakaru speciāliste Romēna Namniece, klīniskās slimnīcas šGaiļezers" direktors Edvīns Platkājis un  Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas direktors Māris Pļaviņš.
 • Plkst. 14 ministre piedalās Ministru kabineta sēdē.
 • Plkst. 18 ministre piedalās Rātsnama atklāšanā

Ceturtdiena, 20.novembris

 • Plkst. 15 Paula Stradiņa medicīnas vēstures muzejā notiek Latvijas Sarkanā krusta 85.gadadienai veltīta konference. Konferencē par Latvijas Sarkano krustu laikmetu griežos runās profesors Arnis Vīksna, LSK prezidents Valdis Nagobads runās par Latvijas Sarkano krustu 21.gadsimtā, LSK ģenerālsekretārs Imants Bočkāns runās par Sarkanā krusta nākotnes vīzijām.
 • Plkst. 18 Melngalvju namā notiks Latvijas Sarkā krusta jubilejai veltīts svinīgs pasākums, kur piedalās arī veselības ministre Ingrīda Circene.

Piektdiena, 21.novembris

 • Plkst. 10 Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas konferenču zālē notiek zinātniskā konference šNieres transplantācijas sasniegumi Latvijā". Konferenci atklās veselības ministre Ingrīda Circene. Konferencē tiks runāts par pirmo nieres transplantāciju Latvijā, par 1000 nieru transplantāciju pieredzi mūsu valstī, par sasniegumiem un neveiksmēm orgānu donācijā, kā arī par citiem ar nieru transplantāciju saistītiem jautājumiem.
 • Pēcpusdienā ministre Ingrīda Circene dosies uz Jēkabpili, kur plkst. 14 Jēkabpils rajona centrālās slimnīcas pārstāvjiem ministre pasniegs plāksni šMazulim draudzīgs hospitālis". Vizītes laikā ministre iepazīsies arī ar Jēkabpils rajona un pilsētas slimnīcas darbu, nepieciešamajiem investīciju projektiem, kā arī pārrunās rajona centrālās slimnīcas attīstības iespējas. Vēlāk ministre tiksies ar Jēkabpils rajona veselības aprūpes iestāžu un primārās aprūpes ārstu pārstāvjiem un pašvaldību vadītājiem.
  Pēc šīs tikšanās ministre dosies uz Aknīstes pilsētu ar lauku teritoriju, kur iepazīsies ar domes medicīniskās un sociālās aprūpes bezpeļņas organizācijas SIA šAknīstes veselības un sociālās aprūpes centrs" darbu, kā arī pārspriedīs centra pārprofilēšanas iespējas.

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes