Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Iesniegti projekti finansējumam no VOAVA Rezerves fonda

12.11.2003
Saskaņā ar Ministru kabineta šā gada 1.jūlija noteikumiem Nr 350 šAmbulatorās un stacionārās veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju struktūrplāna izstrādāšanas un ieviešanas kārtība", Veselības ministrija izskata iespēju piešķirt finansējumu no Veselības obligātās apdrošināšanas valsts aģentūras (VOAVA) Rezerves fonda neliela apjoma projektu realizēšanai, kas vērsti uz ārstniecības iestāžu darbības turpmāko attīstību. Iestādes savus pieteikumus varēja iesniegt līdz 10.novembrim.

.
Iestādes savus pieteikumus varēja iesniegt līdz 10.novembrim.

Patlaban ir iesniegti 60 projekti par kopējo summu 1,1 miljons latu, to starpā savus pieteikumus par kopējo summu 379 tūkstoši latu ir iesniegušas 22 slimnīcas, kuras nākotnē tiks pārveidotas par lokālajām slimnīcām, trīs neatliekamās medicīniskās palīdzības stacijas (projektu kopējā summa 48 tūkstoši latu), 23 pārprofilējamās slimnīcas ( projektu kopējā summa 369 tūkstoši latu), septiņas iestādes, kuru statuss neatbilst lokālajām vai pārprofilējamām slimnīcām (kopējā summa 15 tūkstoši latu), kā arī pieci no Veselības obligātās apdrošināšanas valsts aģentūras (VOAVA) saņemtie pieprasījumi (kopējā summa 14 tūkstoši latu).

Iestādes iesniegušas projektus ēku renovācijai, aparatūru iegādei, neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāžu transportlīdzekļu aprīkojuma iegādei, telpu rekonstrukcijai u.c.

Veselības statistikas un medicīnas tehnoloģiju aģentūra iesniegtos projektus izvērtēs līdz 19.novembrim, pēc tam projektu pieteikumus izskatīs VOAVA Rezerves fonda komisija, kas arī pieņems galīgo lēmumu. VOAVA Rezerves fonda apjoms šogad ir 3 miljoni latu.

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes