Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Pabeigta dienesta izmeklēšana pret VOAVA direktori Ināru Bluķi

04.11.2003
Šā gada septembrī izveidotā dienesta izmeklēšanas komisija ir pabeigusi izskatīt pret Veselības obligātās apdrošināšanas valsts aģentūras (VOAVA) direktori Ināru Bluķi ierosināto disciplinārlietu.

apdrošināšanas valsts aģentūras (VOAVA) direktori Ināru Bluķi ierosināto disciplinārlietu.

Dienesta izmeklēšanas komisija secinājusi, ka VOAVA direktore I.Bluķe nav pilnībā izpildījusi Veselības ministrijas 2003.gada 5.maija rīkojuma Nr.102 šPar ambulatorās veselības aprūpes pakalpojumu apmaksas kārtības pilota projektu Rīgas pilsētā"  1.21.-1.2.5 apakšpunktos noteiktos uzdevumus.

VOAVA, izpildot rīkojumu Nr.102 nav iesniegusi Veselības ministrijai savlaicīgu un pietiekami kvalitatīvu informāciju. Iesniegtā informācija tikai daļēji atbilst rīkojuma Nr.102 1.2.1 līdz 1.2.5. prasībām. VOAVA sākotnējos dokumentus iesniedza tikai pēdējā rīkojumā noteiktajā termiņā, vai arī pēc minētā termiņa, kas nedeva iespēju VM savlaicīgi dot vērtējumu par VOAVA sākotnēji iesniegtajiem dokumentiem.

Tā kā VOAVA savlaicīgi nebija iesniegusi nepieciešamo informāciju, VM radās problēmas, izstrādājot vienotu ambulatorās veselības aprūpes pakalpojumu apmaksas modeli.

Dienesta izmeklēšanas komisija, pamatojoties uz iepriekšminēto, nolēma VOAVA direktorei I.Bluķei piemērot disciplinārsodu ? rājienu.

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes