Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Veselības ministrija sākusi izstrādāt stratēģiskos uzdevumus nākamajiem gadiem

31.10.2003
Veselības ministrija ir uzsākusi darbu pie stratēģiskās plānošanas nākamajiem gadiem. Lai darbs pie stratēģisko uzdevumu un mērķu izvirzīšanas raitāk ritētu uz priekšu, ministrijas departamentu un pastāvīgo nodaļu vadītāji šodien sanāksmē pie valsts sekretāra Ulda Līkopa iepazinās ar Zemkopības ministrijas izstrādāto pilotprojektu šZemkopības ministrijas stratēģiskās plānošanas pilotprojekts", kas tika uzsākts 2001.gada nogalē un pilnībā pabeigts tikai šogad. Ar šo pilotprojektu Veselības ministrijas pārstāvjus iepazīstināja Zemkopības ministrijas Iekšējā audita departamenta direktors Pēteris Lībietis.

jas pārstāvjus iepazīstināja Zemkopības ministrijas Iekšējā audita departamenta direktors Pēteris Lībietis.

Valsts sekretārs Uldis Līkops: šMēs apzināmies, ka stratēģisko mērķu noteikšana un uzdevumu izvirzīšana to izpildīšanai atvieglos un uzlabos ministrijas darbu nākotnē. Mēs saprotam, ka stratēģisko plānošanu nevar veikt dažu mēnešu laikā, taču aktīvi esam uzsākuši darbu. Pirmais nopietnais solis jau ir veikts ? ministrijā ir izveidots Stratēģiskās plānošanas departaments."

Tiek plānots, ka aptuveni mēneša laikā ministrijas ierēdņi veselības ministrei Ingrīdai Circenei politiskajai izvērtēšanai iesniegs priekšlikumus par stratēģiskajiem mērķiem un uzdevumiem to izpildei.

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes