Izdrukāts no: //www.vm.gov.lv//www.vm.gov.lv/lv/aktualitates/preses_relizes/157_veselibas_ministrijas_27_oktobris__2_novembris/

Veselības ministrijas 27. oktobris - 2. novembris

 
24.10.2003

Veselības ministrijas nākamās nedēļas pasākumi

dēļas darba plāns (27.oktobris līdz 2.novembris)

Pirmdiena, 27.oktobris

  • Veselības ministre Ingrīda Circene dodas uz Oslo, Norvēģijā, kur notiek Baltijas un Ziemeļvalstu veselības ministru tikšanās.

Otrdiena, 28.oktobris

  • Veselības ministre piedalās Baltijas un Ziemeļvalstu veselības ministru sanāksmē Oslo, Norvēģijā.

Trešdiena, 29.oktobris

  • Ministre un ministrijas pārstāvji tiekas ar Tukuma rajona Irlavas slimnīcas vadību un Irlavas pašvaldības pārstāvjiem.

Ceturtdiena, 30.oktobris

  • Ministre un ministrijas pārstāvji tiekas ar Ludzas rajona Kārsavas slimnīcas un pašvaldības pārstāvjiem, Preiļu rajona Līvānu slimnīcas un pašvaldības pārstāvjiem, Madonas rajona Varakļānu slimnīcas un pašvaldības pārstāvjiem, Balvu rajona Viļakas slimnīcas un pašvaldības pārstāvjiem un Rēzeknes rajona Viļānu slimnīcas un pašvaldības pārstāvjiem.
  • Plkst. 13 Rīgas domes Labklājības departamenta (Rīga, baznīcas ielā 29/31) 3.stāva zālē notiek preses konference šDifterijas problēma Latvijā", kur tiks runāts par šīs problēmas aktualitāti un Veselības ministrijas apstiprināto plānu iedzīvotāju vakcinācijas pret difteriju uzlabošanai. Preses konferencē piedalīsies VM Sabiedrības veselības departamenta direktora vietniece Gita Rūtiņa, Sabiedrības veselības aģentūras  direktors Imants Rezebergs un Veselības obligātās apdrošināšanas valsts aģentūras pārstāvis.