Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Ministrijā pabeigta dienesta izmeklēšana

23.10.2003
Veselības ministrijas šā gada 4.septembrī izveidotā izmeklēšanas komisija ir pabeigusi dienesta izmeklēšanu pret Budžeta un finanšu departamenta direktori Lailu Ruškuli.

meklēšanu pret Budžeta un finanšu departamenta direktori Lailu Ruškuli.

Atgādinām, ka dienesta izmeklēšana pret Lailu Ruškuli tika uzsākta pēc tam, kad sagatavojot 2004.gada budžeta projektu, tika atklātas kļūdas aprēķinos. Palielinot mediķu darba samaksu vidēji par 40 nevis par 50 latiem mēnesī, ietaupījums budžetā ir par 7,1 miljons latu, sākotnēji plānoto 2,2 miljonu latu vietā. Dienesta izmeklēšana tika uzsākta, lai precizētu aprēķinu kļūdu un rastu tai skaidrojumu, kā arī noteiktu darbinieku atbildību.

Izmeklēšanas komisija ir secinājusi, ka Ruškule kļūdu aprēķinos ir pieļāvusi aiz neuzmanības, par ko liecina arī Ruškules darbība pēc kļūdas atklāšanas ? kļūda tika nekavējoties novērsta.

Pamatojoties uz izmeklēšanas laikā secināto, komisija uzskata, ka Ruškules vainas forma ir neuzmanība un viņai piemērojams Ministru kabineta noteikumu Nr.158 šPar ierēdņu disciplinārsodiem" 17.panta otrā daļā paredzētais  disciplinārsods ? mēnešalgas samazināšana uz sešiem mēnešiem, ieturot 20% no mēnešalgas.

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes