Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Veselības ministre Ingrīda Circene darba vizītē apmeklēs Iecavu un Baldoni

24.09.2003
Rīga, 24.09.2003 ? Rīt, 25.septembrī Veselības ministre Ingrīda Circene darba vizītē apmeklēs Iecavas Veselības un sociālās aprūpes centru un Baldones slimnīcu.

istre Ingrīda Circene darba vizītē apmeklēs Iecavas Veselības un sociālās aprūpes centru un Baldones slimnīcu.

Plkst. 14.00 Iecavas Veselības un sociālās aprūpes centrā Ingrīda Circene iepazīsies ar centra darbu un  tiksies ar centra vadītāju un Viduslatvijas slimokases pārstāvjiem.

Iecavas VSAC nodrošina iespēju saņemt veselības aprūpes pakalpojumus aptuveni 9 000 Iecavas un citiem tuvāk esošajiem pagastu iedzīvotājiem maksimāli tuvu savai dzīves vietai. Ambulatorajā nodaļā strādā četri ģimenes ārsti, ārsti speciālisti ? ķirurgi, ginekologi, otolaringologs, neirologs, okulists, arodārsts, pie ambulatorā dienesta atvērts dienas stacionārs.

Plkst. 15.00 Iecavas pagasta padomē, Ingrīdai Circenei paredzēta tikšanās ar padomes priekšsēdētāju.

Savukārt plkst. 16.30 Veselības ministre plāno apmeklēt Baldones slimnīcu, lai tiktos ar darbiniekiem, slimnīcas galveno ārsti, Baldones pilsētas domes priekšsēdētāju un Pierīgas slimokases direktori, lai runātu par Baldones slimnīcas pašreizējo situāciju turpmākās darbības un attīstības perspektīvām.   

Baldones slimnīcas apkalpes zona ietver Baldones pilsētu ar lauku teritoriju. Baldones slimnīca ir 30 gultu veselības aprūpes iestāde, kur 2002.gadā veselības aprūpi saņēmuši 470 pacienti.

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes