Izdrukāts no: //www.vm.gov.lv//www.vm.gov.lv/lv/aktualitates/preses_relizes/120_latvijas_partikas_centrs_riko_tiksanos_ar_zurnalistiem_par_temu_genetiski_modificets_ka_dzivosim_eir/

Latvijas Pārtikas centrs rīko tikšanos ar žurnālistiem par tēmu: "Ģenētiski modificēts": kā dzīvosim Eiropā?

 
09.09.2003

Rīga, 08.09.2003 ? Ceturtdien, 11.09.2003. Latvijas Pārtikas centrs rīko tikšanos ar žurnālistiem par tēmu ,,Ģenētiski modificēts": kā dzīvosim Eiropā? 11.septembrī Pasaulē stājas spēkā Kartahenas protokols ? pirmais starptautiskais līgums, kas regulēs ģenētiski modificēto organismu apriti.

vosim Eiropā?
11.septembrī Pasaulē stājas spēkā Kartahenas protokols ? pirmais starptautiskais līgums, kas regulēs ģenētiski modificēto organismu apriti.

Tikšanās ar presi un citiem interesentiem par tēmu ? ĢMO (ģenētiski modificēti organismi)  un Eiropas Savienība notiks plkst.12.00 Latvijas Pārtikas centra zālē Kr.Valdemāra ielā 38, tās laikā tiks īsumā apskatīta pašreizējā ES politika, izvērtēta tās ietekme uz lauksaimniecību, pārtikas tirgu un cilvēku veselību. Pasākumu organizē Apvienoto Nāciju Vides Programmas projekts "Nacionālā bioloģiskā drošuma infrastruktūras attīstība Latvijas Republikā" sadarbībā ar Latvijas Pārtikas centru, Ģenētiski modificēto organismu (ĢMO) un jaunās pārtikas uzraudzības padomes un Latvijas Universitātes pārstāvjiem.