Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

1.septembrī Veselības ministre Ingrīda Circene apmeklēs Rīgas Angļu ģimnāziju

29.08.2003
Rīga, 29.08.2003 ? Pirmdien, 1.septembrī, plkst. 8.30, Veselības ministre Ingrīda Circene apmeklēs Rīgas Angļu ģimnāziju, kur, cītīgi mācoties, pavadījusi savus pamatskolas un vidusskolas gadus.

da Circene apmeklēs Rīgas Angļu ģimnāziju, kur, cītīgi mācoties, pavadījusi savus pamatskolas un vidusskolas gadus.

Ingrīda Circene: "Sirsnīgi sveicu Rīgas Angļu ģimnāziju ar 1.septembra atnākšanu, ģimnāzija ir mana pirmā un vienīgā skola, kas joprojām sniedz skolēniem teicamas zināšanas angļu valodā, literatūrā un kultūrā."

Ingrīda Circene atceras, ka viņas mīļākie mācību priekšmeti skolas gados bija bioloģija, ģeometrija, zīmēšana, angļu valoda un literatūra.

Veselības ministre ar pateicību un prieku atceras savu pirmo skolotāju Nelliju Eglīti, skolotājas Apsītes kundzi, Andersones kundzi, Baltgalves kundzes, Ēveles kundzi, Štrausas kundzi, Lapševskas kundzi un matemātikas skolotāju Kalniņa kungu.

Ministre Rīgas Angļu ģimnāzijai, jauno mācību gadu iesākot, dāvinās vairākas izdevniecības "Zvaigzne ABC" izdotās enciklopēdijas ? "1000 jautājumi un atbildes", "Dabas enciklopēdija", "Kā darbojas lietas" un citas, kā arī veselīga uztura bukletus par ieteicamās enerģijas un uzturvielu devām un veselīga uztura ieteikumiem.  

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes