Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Veselības ministre sveic Stradiņa slimnīcu atjaunotās šBurtnieka auditorijas" atklāšanā

28.08.2003
Rīga, 28.08.2003 ? Šodien veselības ministre Ingrīda Circene sveica Paula Stradiņa klīnisko universitātes slimnīcu, atklājot atjaunoto profesora Ernesta Burtnieka vārdā nosaukto Latvijas Universitātes Medicīnas fakultātes auditoriju.

slimnīcu, atklājot atjaunoto profesora Ernesta Burtnieka vārdā nosaukto Latvijas Universitātes Medicīnas fakultātes auditoriju.

Ministre uzsvēra, ka auditorijas atklāšana ir skaists brīdis, kas apliecina izglītības un medicīnas spēju iet kopīgi roku rokā.
šJa visas auditorijas būtu kā Burtnieka auditorija, tad mēs droši varētu teikt, ka ar abām kājām esam iegājuši Eiropā," sacīja Ingrīda Circene, novēlot Stradiņa slimnīcai, tās valdes priekšsēdētājam Mārim Pļaviņam un pārējiem klātesošajiem arvien celt medicīniskās izglītības prestižu, lai tā spētu konkurēt ar citām nozarēm un turpmāko nākotni gaišu un arvien uz attīstību virzītu.
Pirmo reizi profesora Ernesta Burtnieka vārdā nosauktā auditorija tika atklāta 1957.gadā. Šodien atklātā auditorija Burtnieka vārdā tiek nosaukta 1975.gadā. Profesors Burtnieks bija pēdējais LU Medicīnas fakultātes dekāns pirms tās atdalīšanas no universitātes. 
Auditorijas atjaunošanā P.Stradiņa slimnīca sadarbojusies ar LU Medicīnas fakultāti.

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes