Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Ingrīda Circene tiksies ar Lielvārdes iedzīvotājiem

27.08.2003
Rīga, 27.08.2003 ? Ceturtdien, 28.augustā, Lielvārdes kultūras namā veselības ministre Ingrīda Circene, Saeimas Sociālo un darba lietu Veselības apakškomisijas priekšsēdētājs Viesturs Šiliņš un pārstāvis no Labklājības ministrijas tiksies ar Lielvārdes iedzīvotājiem, lai pārrunātu aktuālos jautājumus veselības aprūpē un sociālajā jomā. Tāpat Ingrīda Circene atbildēs uz jautājumiem par iespējām saņemt veselības aprūpes pakalpojumus Eiropas Savienībā, ja Latvijas iedzīvotāji referendumā izlems pievienotie.

akalpojumus Eiropas Savienībā, ja Latvijas iedzīvotāji referendumā izlems pievienotie.   

Pārrunājamie jautājumi īpaši aktuāli ir plānotajai sarunu auditorijai ? Lielvārdes pensionāru apvienības pārstāvjiem.

Latvijas pensionāri pārstāv nozīmīgu veselības aprūpes pakalpojumu lietotāju daļu, tādēļ Ingrīda Circene uzskata, ka tikšanās ar dažādu pensionāru apvienību pārstāvjiem, ir ļoti nozīmīgas savstarpējas sapratnes un viedokļu apmaiņas veicināšanai.

Ingrīda Circene: "Šobrīd ir svarīgi tikties ar cilvēkiem, kas saņem veselības aprūpes pakalpojumus, lai, veidojot 2004.gada budžetu, mēs varētu izvērtēt un iespēju robežās mazināt sociāli jūtīgo jautājumu saasināšanos. Svarīgi ir dialoga veidā pārrunāt problēmas, kas uztrauc pensionārus, uzklausīt viņu ieteikumus, lai ministrija efektīvāk varētu strādāt pie 2004.gada veselības aprūpes budžeta pozīciju veidošanas."    

Veselības ministre Ingrīda Circene jau tikusies ar vairāku pensionāru apvienību pārstāvjiem. Pēdējā ministres tikšanās bija pirms nedēļas ar Latvijas Pensionāru federāciju. Tāpat ministre tikusies arī ar pensionāriem Līvānos.

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes