Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Veselības ministrija nosūtījusi vēstuli Finanšu ministrijā

25.08.2003
Rīga, 21.08.2003 ? Veselības ministrija nosūtīja vēstuli Finanšu ministrijai, ar lūgumu uzskatīt par sākotnējo variantu 8.augustā Finanšu ministrijā iesniegto informāciju par 2004.gada valsts budžeta projekta izdevumu bāzes samazinājumu.

ministrijā iesniegto informāciju par 2004.gada valsts budžeta projekta izdevumu bāzes samazinājumu.
 
Šādu vēstuli Veselības ministrija sagatavojusi, lai veiktu izmaiņas sākotnējā 2004.gada valsts budžeta projekta bāzes izdevumu samazinājuma variantā. Izmaiņas tiek veiktas, lai maksimāli ievērotu pacientu intereses saistībā ar iepriekš paredzēto pacientu maksājumu pieaugumu.

Veselības ministrija uzsver, ka pacientu intereses ir viena no iestādes prioritātēm. Veselības ministrija iespēju robežās mēģinās panākt, lai 2004.gadā pacientiem nepasliktinātos veselības aprūpes pakalpojumu pieejamība un nepieaugtu maksājumu slogs.
Latvijas iedzīvotāji ir ne tikai potenciālie veselības aprūpes pakalpojumu ņēmēji, bet arī nodokļu maksātāji, no kuru maksātajiem nodokļiem tiek veidots arī 2004.gada budžets.
 
Precizētu 2004.gada budžeta variantu Veselības ministrija Finanšu ministrijā un Valsts kancelejā iesniegs līdz septembra sākumam. 

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes