Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes
28.04.2004

28.04.2004 - Veselības ministrs Rinalds Muciņš un Veselības ministrijas valsts sekretārs Uldis Līkops sestdien, 1.maijā, dienā, kad Latvija oficiāli kļūst par Eiropas Savienības dalībvalsti, Latgales pusē dēstīs kokus. Arī veselības ministrs atbalsta Valsts prezidentes Vairas Vīķes-Freibergas aicinājumu šajā dienā kā apliecinājumu nākamajām paaudzēm par šo nozīmīgo brīdi, iedēstīt kokus. Līdztekus ozolu stādīšanai veselības ministrs piedalīsies Eiropas Savienības karoga pacelšanā pie Krāslavas novada domes. Ministrs 26.aprīlī Rīgā nodeva ES karogu aizvešanai uz Krāslavu.

21.04.2004

20.04.2004 - Šodien veselības ministrs Rinalds Muciņš, Veselības ministrijas un Veselības obligātās apdrošināšanas valsts aģentūras (VOAVA) pārstāvji piedalījās Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības padomes sēdē. Ministrs arodbiedrību pārstāvjiem izklāstīja ministrijas viedokli vairākos ārstniecības personām svarīgos jautājumos. Viens no šobrīd aktuālākajiem jautājumiem ir neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāžu autovadītāju prasība par algas paaugstināšanu.

13.04.2004

13.04.2004 - Veselības ministrija aicina iedzīvotājus nepakļauties zāļu tirgotāju spiedienam un saceltajai ažiotāžai, un neiepirkt medikamentus lielos daudzumos. Ministrija uzsver, ka medikaments ir jālieto saskaņā ar ārsta vai, bezrecepšu medikamenta gadījumos, arī ar farmaceita norādījumiem, tādējādi jālieto tikai tādās devās, kādās nepieciešams slimības pārvarēšanai. Līdz ar to, iepērkot medikamentus lielos daudzumos, rodas risks tos neizlietot ražotāja noteiktajos derīguma termiņos, kas, savukārt, rada papildus risku ikviena cilvēka veselībai.

08.04.2004

08.04.2004 - Veselības ministrs Rinalds Muciņš šodien tikās ar Pasaules Bankas pārstāvjiem, lai pārrunātu turpmākās sadarbības iespējas.

08.04.2004

08.04.2004 - Veselības ministrija (VM) ir saņēmusi Latvijas Operatīvā un medicīniskā transporta autovadītāju arodbiedrības vēstuli ar lūgumu palielināt darba samaksu neatliekamās medicīniskās palīdzības autovadītājiem. Veselības ministrija atzīst, ka naudas līdzekļu trūkums veselības aprūpes sistēmā ir cēlonis daudzām pastāvošām problēmām, tomēr tajā pašā laikā norāda, ka ne vienmēr minētās problēmas ir atrisināmas vienīgi piešķirot papildus līdzekļus. Svarīgi pirms lēmuma pieņemšanas ir gūt pārliecību par jau esošo līdzekļu efektīvu izlietošanu.