Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes
11.10.2004

11.10.2004 - Veselības ministrija regulāri veicot vairākas izmaiņas kompensējamo zāļu sarakstā, dārgākās zāles aizvietojot ar tādas pašas kvalitātes lētākām zālēm, rūpējas par pacientiem un tādējādi rodot iespēju arvien vairāk iedzīvotājiem saņemt viņu veselībai tik ļoti nepieciešamos medikamentus.

08.10.2004

Vakar (7.oktobrī) notika pirmā atjaunotās Smēķēšanas ierobežošanas valsts komisijas sēde, kurā komisijas priekšsēdētāja Veselības ministrijas Sabiedrības veselības departamenta direktora vietniece Gita Rūtiņa iepazīstināja atjaunotās komisijas dalībniekus ar komisijas galvenajiem uzdevumiem, ar jau paveikto smēķēšanas ierobežošanas jomā un informēja par paredzētajām aktivitātēm tuvākajā nākotnē.

08.10.2004

Veselības ministrijas plānoto pasākumu kalendārs no 11.oktobra līdz 15.oktobrim

07.10.2004

Vakar (6.oktobrī) veselības ministrs Rinalds Muciņš kopā ar vairākiem ministrijas pārstāvjiem tikās ar Vācijas Veselības un sociālā nodrošinājuma lietu ministrijas parlamentāro sekretāru Franci Tonnes (Franz Thonnes) un Protokola, starptautisko vizīšu un attiecību departamenta vadītāju Dr.Pēteri Pompi (Dr. Peter Pompe), lai pārrunātu jautājumus par iespējamo sadarbību Eiropas Savienības jautājumu risināšanā, kā arī vienotos par ciešāku sadarbību starp Latviju un Vāciju veselības aprūpes jomā.

06.10.2004

Lai varētu dubultot veselības aprūpes darbinieku darba samaksu, papildus esošajam finansējumam nepieciešami 90 miljoni latu gadā, nemainot pašreizējo pakalpojuma apjomu un klāstu.