Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Darba piedāvājumi

Vecākais eksperts/-e

Vakance aktīva līdz 01.06.2020.

Veselības ministrija atkārtoti izsludina atklātu konkursu uz ierēdņa amatu – VECĀKAIS/-Ā EKSPERTS/-E uztura jautājumos Sabiedrības veselības departamenta Veselības veicināšanas un atkarību profilakses nodaļā (uz noteiktu laiku)

Amata mērķis: koordinēt un veikt politikas plānošanu, izstrādi, ietekmes novērtēšanu un politikas īstenošanas uzraudzību uztura jomā.

Prasības pretendentiem/-ēm:

  • atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām
  • akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība medicīnā, sabiedrības veselībā, veselības zinātnēs, uztura zinātnē  (vēlams maģistra grāds)
  • praktiskā darba pieredze veselības aprūpes sistēmā vai sabiedrības veselības sistēmā vismaz 2 gadi
  • pieredze amatā valsts vai pašvaldību iestādē vismaz 1 gads
  • normatīvo aktu izstrādāšanas prasme un izpratne par politikas plānošanas jautājumiem, zināšanas Eiropas Savienības pamatnostādnēs un izpratne par Eiropas Savienības tiesību aktiem un to realizācijas mehānismiem
  • izpratne par sabiedrības veselības un uztura jautājumiem
  • labas angļu valodas zināšanas
  • precizitāte darba pienākumu izpildē, plānošanas un organizēšanas prasmes, ētiskums

Galvenie pienākumi:

  • izstrādāt tiesību aktu projektus un politikas plānošanas dokumentu projektus uztura jomā un nodrošināt to virzību normatīvajos aktos noteiktā kārtībā
  • sagatavot atzinumu projektus par citu departamentu un citu institūciju izstrādātajiem tiesību aktu un citu dokumentu projektiem uztura jomā
  • sagatavot sarakstes dokumentu projektus ar juridiskām un fiziskām personām
  • izvērtēt Eiropas Savienības tiesību aktu projektus un citu starptautisko organizāciju dokumentus, un  sagatavot Latvijas viedokli nodaļas kompetences jautājumos
  • ar atbilstošu pilnvarojumu pārstāvēt valsti darba grupās Eiropas Savienības institūcijās, Pasaules Veselības organizācijas darba grupās un citu starptautisku institūciju darba grupās

Mēs piedāvājam:

  • darbavietu Rīgas centrā
  • veselības apdrošināšanas polisi
  • iespēju veikt unikālu, interesantu un atbildīgu darbu, piedaloties sabiedrības veselības politikas plānošanā un ieviešanā
  • atalgojumu no EUR 1304 līdz 1534 (pirms nodokļu nomaksas)

Pieteikuma dokumenti (pieteikuma vēstule, CV, diploma kopija) iesniedzami līdz 1.jūnijam (ieskaitot), sūtot uz e-pastu vm@vm.gov.lv ar norādi “Pieteikums vecākā eksperta amatam Veselības veicināšanas un atkarību profilakses nodaļā”.

Papildu informācijai tālr. 67876033 (Personāla un dokumentu pārvaldības departaments) vai tiešais vadītājs 67876161 (Veselības veicināšanas un atkarību profilakses nodaļa).

Informējam, ka Jūsu pieteikums tiek apstrādāts atbilstoši personu datu apstrādes prasībām šī konkursa ietvaros, datu pārzinis – Veselības ministrija, Brīvības iela 72, Rīga. Dokumenti iesniedzami arī klātienē, Veselības ministrijas Personāla un dokumentu pārvaldības departamentā, Brīvības iela 72, Rīgā. Sazināsimies ar pretendentiem, kas tiek virzīti konkursa otrai kārtai.

Pieteikties vakancei

Tavs CV un Motivācijas vēstule (Atļautie failu formāti: rtf, pdf, doc, docx, odt, fodt, edoc; maksimālais faila izmērs: 2 MB)
Drošības kods