Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Darba piedāvājumi

Datorsistēmu un datortīkla administrators

Vakance aktīva līdz 24.05.2020.

Veselības ministrija izsludina atklātu konkursu uz vakanto amatu – datorsistēmu un datortīkla administrators/-e Informācijas tehnoloģiju nodaļā (uz nenoteiktu laiku).

Amata mērķis: veikt Veselības ministrijas datortehnikas un programmatūras, kā arī datortīkla optimālu darbspēju uzturēšanu, konfigurēt un administrēt datorsistēmas un datortīklus. Pārraudzīt IS drošības politiku Veselības ministrijā.

Galvenie pienākumi:

  • Resursu vadības sistēmas Horizon serveru administrēšana
  • Dokumentu vadības sistēmas Namejs serveru administrēšana
  • Lietotāju kontu un datoru konfigurāciju pārvaldība Active Directory vidē
  • Microsoft Exchange serveru administrēšana
  • Windows Server Update Services administrēšana
  • Microsoft ADFS servisa darbības nodrošināšana
  • Lietotāju pārvaldība Microsoft mākoņpakalpojumā
  • McAfee antivīrusa sistēmas administrēšana
  • Serveru darbības parametru uzraudzība, izmantojot Zabbix monitoringa rīku

Prasības pretendentiem:

  • Pieredze darbā ar MS Windows bāzētu infrastruktūru un servisu konfigurēšanu
  • Zināšanas par IS, datortīklu darbības un uzbūves principiem, prasme tos ieviest praksē, apzināties iespējamos drošības riskus
  • Vēlama praktiskā darba pieredze IKT risinājumu uzturēšanā un lietotāju atbalsta sniegšanā
  • Latviešu valodas zināšanas – vidējā līmeņa 2. pakāpe (B2)

Mēs piedāvājam:

  • Elastīgo darba laiku un iespēju strādāt attālināti
  • Darba vietu Rīgas centrā
  • Sociālās garantijas, tai skaitā veselības apdrošināšanu
  • Atalgojumu no 1262,00 līdz 1382,00 eiro (pirms nodokļu nomaksas), kā arī iespējama piemaksa

Pieteikuma dokumenti (pieteikuma vēstule, CV, diploma kopija) iesniedzami, sūtot uz e-pastu: vm@vm.gov.lv ar norādi “Datorsistēmu un datortīkla administratora/-es vakance Informācijas tehnoloģiju nodaļā” līdz 2020. gada 24. maijam.

Informējam, ka Jūsu pieteikums tiek apstrādāts atbilstoši personu datu apstrādes prasībām šī konkursa ietvaros, datu pārzinis – Veselības ministrija, Brīvības iela 72, Rīga. Dokumenti iesniedzami arī klātienē, Veselības ministrijas Personāla un dokumentu pārvaldības departamentā, Brīvības iela 72, Rīgā.

Papildu informācija pa tālruni 67876018 (Personāla un dokumentu pārvaldības departaments) vai tiešais vadītājs 67876054 (Informācijas tehnoloģiju nodaļa).

Pieteikties vakancei

Tavs CV un Motivācijas vēstule (Atļautie failu formāti: rtf, pdf, doc, docx, odt, fodt, edoc; maksimālais faila izmērs: 2 MB)
Drošības kods