Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Darba piedāvājumi

Vecākais eksperts

Vakance aktīva līdz 26.05.2020.

Veselības ministrija izsludina atklātu konkursu uz ierēdņa amatu – vecākais/-ā eksperts/-e Farmācijas departamentā (amata vieta uz nenoteiktu laiku).

Amata mērķis: Īstenot Farmācijas departamenta kompetencē esošo politikas plānošanu un nodrošināt normatīvo aktu un politikas dokumentu projektu izstrādi farmācijas, medicīnas ierīču un narkotisko un psihotropo vielu un prekursoru legālās aprites jomā.

Prasības pretendentiem/-ēm:

  • atbilstība Valsts civildienesta likuma 7. panta prasībām
  • otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība tiesību zinātnē, farmācijas jomā vai medicīnā
  • praktiskā darba pieredze valsts pārvaldē ne mazāk kā 2 gadi
  • pieredze tiesību aktu un politikas dokumentu izstrādē
  • zināšanas un izpratne par politikas plānošanas sistēmu
  • labas angļu valodas zināšanas

Galvenie pienākumi:

  • izstrādāt tiesību aktu un politikas plānošanas dokumentu projektus farmācijas, medicīnas ierīču un narkotisko un psihotropo vielu un prekursoru legālās aprites jomā;
  • sniegt atzinumus par citu institūciju izstrādātiem tiesību aktiem un politikas plānošanas dokumentiem departamenta kompetences jautājumos
  • izskatīt iesniegumus un sūdzības, sagatavot atbildes projektus

Piedāvājam:

  • unikālu iespēju būt daļai no politikas plānošanas nodaļas
  • atalgojumu no 1304 eiro līdz 1534 eiro (pirms nodokļu nomaksas)
  • darba vietu Rīgas centrā
  • sociālās garantijas, tai skaitā veselības apdrošināšanu

Pieteikuma dokumenti (pieteikuma vēstule, CV, diploma kopija) iesniedzami līdz 2020.gada 26.maijam (ieskaitot), sūtot uz e-pastu: vm@vm.gov.lv ar norādi “Pieteikums Farmācijas departamenta vecākā eksperta amatam”.

Informējam, ka Jūsu pieteikums tiek apstrādāts atbilstoši personu datu apstrādes prasībām šīs atlases ietvaros, datu pārzinis – Veselības ministrija, Brīvības iela 72, Rīga.

Dokumenti iesniedzami arī klātienē, Veselības ministrijas Personāla un dokumentu pārvaldības departamentā, Brīvības iela 72, Rīgā.

Sazināsimies ar pretendentiem, kas tiek virzīti otrai kārtai. Papildu informācijai Personāla un dokumentu pārvaldības departaments tālruņa numurs 67876033.

Pieteikties vakancei

Tavs CV un Motivācijas vēstule (Atļautie failu formāti: rtf, pdf, doc, docx, odt, fodt, edoc; maksimālais faila izmērs: 2 MB)
Drošības kods