Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Darba piedāvājumi

Vecākais eksperts (uz noteiktu laiku)

Vakance aktīva līdz 03.11.2019.

Veselības ministrija izsludina konkursu uz Eiropas lietu un starptautiskās sadarbības departamenta vecākā/-s eksperta/-es amatu (uz noteiktu laiku).

Amata mērķis: organizēt Eiropas Savienības un starptautisko lietu koordināciju Veselības ministrijas kompetences jautājumos.

Prasības pretendentiem/-ēm:

  • augstākā izglītība
  • labas angļu valodas zināšanas (brīvi runā, raksta, lasa)
  • pieredze darbā ar Eiropas Savienības un starptautiskās sadarbības jautājumiem
  • izpratne un zināšanas par Eiropas Savienības pamatnostādnēm un starptautiskās sadarbības jautājumiem
  • prasme kritiski un patstāvīgi analizēt informāciju, redzēt attīstības perspektīvas, formulēt savu viedokli
  • prasme sadarboties ar nacionālā mēroga un starptautiskiem ekspertiem
  • atbilstības Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām

Galvenie pienākumi:

  • nodrošināt Latvijas viedokļa sagatavošanu pārstāvēšanai ES institūcijās ministrijas kompetences jautājumos
  • izstrādāt nacionālo pozīciju un instrukciju projektus par Eiropas Savienības Padomes darba grupu un komiteju sanāksmju un Ministru padomes sanāksmju dienaskārtībā esošiem jautājumiem
  • nodrošināt visu procesu koordināciju un īstenošanu attiecībā uz Ziemeļu dimensijas Sabiedrības veselības un sociālās labklājības partnerību

Mēs piedāvājam:

  • darbavietu Rīgas centrā
  • iespēju būt vienam no veselības nozares starptautiskās sadarbības koordinatoru komandas
  • mēnešalgu no EUR 1039 līdz 1366 (pirms nodokļu nomaksas)
  • elastīgo darba laiku un iespēju apvienot darbu ar studijām maģistratūrā

Pieteikuma dokumenti (pieteikuma vēstule, CV, izglītību apliecinoša dokumentu kopija) iesniedzami līdz 3.novembrim, sūtot uz e-pastu vm@vm.gov.lv ar norādi “Pieteikums ELSSD vecākā eksperta amatam”.

Pieteikties vakancei

Tavs CV un Motivācijas vēstule (Atļautie failu formāti: rtf, pdf, doc, docx, odt, fodt, edoc; maksimālais faila izmērs: 2 MB)
Drošības kods