Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Darba piedāvājumi

Galvenais speciālists antimikrobās rezistences jautājumos

Vakance aktīva līdz 22.09.2019.

Slimību profilakses un kontroles centrs izsludina atklātu konkursu uz Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta Infekcijas slimību uzraudzības un imunizācijas nodaļas galvenā speciālista/-es antimikrobās rezistences jautājumos amatu (uz nenoteiktu laiku).

Prasības pretendentiem/-ēm:

  • augstākā akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība medicīnas vai sabiedrības veselības jomā
  • praktiskā darba pieredze veselības aprūpes sistēmā vai sabiedrības veselības jomā pieci gadi
  • pieredze stacionārā ārstniecības iestādē ar veselības aprūpi saistītu infekciju un antimikrobās rezistences uzraudzības un kontroles jomā
  • spēja analizēt, apkopot informāciju, sagatavot to prezentācijas veidā, t.sk. spēja analizēt epidemioloģiskos un citus veselības aprūpes datus
  • labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office, Internet Explorer, u.c.)
  • ļoti labas angļu valodas zināšanas sadarbībai ar ārvalstu sadarbības partneriem
  • labas komunikācijas prasmes, augsta atbildības sajūta, spēja strādāt patstāvīgi un komandā
  • spēja pieņemt lēmumus, efektīvi plānot un organizēt savu darbu

Galvenie amata pienākumi:

  • plānot, organizēt un koordinēt pasākumus antimikrobiālās rezistences jomā, saskaņā ar SPKC darba plāniem, ārējiem un iekšējiem normatīvajiem aktiem
  • pilnvarojuma un deleģējuma ietvaros koordinēt SPKC reģionālo nodaļu darbu antimikrobiālās rezistences un ar veselības aprūpi saistīto infekciju epidemioloģisko datu vākšanas un apkopošanas jomā
  • sniegt ieteikumus stacionārām ārstniecības iestādēm antimikrobiālās rezistences, infekciju kontroles un antibakteriālo līdzekļu lietošanas iekšējās uzraudzības sistēmas uzlabošanai
  • gatavot un iesniegt izvērtēšanai profesionāli pamatotu, pārbaudītu un objektīvu informāciju par:
    • antimikrobiālās rezistences izplatību un ierobežošanas pasākumiem
    • ar veselības aprūpi saistīto infekciju epidemioloģisko situāciju valstī, izplatības tendencēm un nepieciešmajiem profilakses pasākumiem

Slimību profilakses un kontroles centrs piedāvā:

  • interesantu un atbildīgu darbu komandā
  • iespēju profesionāli augt un pilnveidot zināšanas
  • mēnešalgu no 940 līdz 1287 eiro (pirms nodokļu nomaksas)
  • veselības apdrošināšanu

Amata konkursa kandidātiem līdz 2019.gada 22.septembrim jānosūta uz e-pasta adresi atlase@spkc.gov.lv ar norādi „galvenā speciālista amata vakance” šādi dokumenti:

  • profesionālās darbības apraksts (CV) un pieteikuma vēstule;
  • augstāko izglītību, pieredzi un zināšanas apliecinošu dokumentu kopijas.

Uzziņas pa tālruni 67387606, informācija par SPKC – www.spkc.gov.lv.

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13.pantu, Slimību profilakses un kontroles centrs informē, ka:
1)    jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī konkursa norisi;
2)    jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Slimību profilakses un kontroles centrs, kontaktinformācija: Duntes iela 22, K-5, Rīga, LV-1005.

Pieteikties vakancei

Tavs CV un Motviācijas vēstule ( Atļautie failu formāti: rtf, pdf, doc, docx, odt, fodt; maksimālais faila izmērs: 2 MB )
Drošības kods