Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Darba piedāvājumi

Nozares budžeta plānošanas departamenta vecākais referents

Vakance aktīva līdz 22.09.2019.

Veselības ministrija izsludina atklātu konkursu uz vakanto ierēdņa amatu – Nozares budžeta plānošanas departamenta vecākais/-ā referents/-e (amata vieta uz nenoteiktu laiku).

Prasības pretendentiem:

  • atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām
  • augstākā izglītība ekonomikā
  • vēlama darba pieredze valsts pārvaldē valsts budžeta plānošanas, finansēšanas un finanšu analīzes jautājumos, kā arī pieredze darbā ar institūciju ieņēmumu-izdevumu tāmēm
  • zināšanas veselības nozares politikas pamatjautājumos, kā arī zināšanas par valsts budžeta plānošanu un normatīvo aktu projektu sagatavošanu
  • vēlamas vidēja līmeņa angļu valodas zināšanas

Galvenie amata pienākumi:

  • piedalīties veselības nozares valsts budžeta izstrādes un pārraudzības procesā
  • piedalīties veselības nozares valsts budžeta projekta priekšlikumu, paskaidrojuma rakstu sagatavošanā
  • sagatavot atzinumus par Veselības ministrijas un citu ministriju izstrādātajiem ekonomiska rakstura tiesību aktu projektiem

Piedāvājam:

  • darbavietu Rīgas centrā
  • mēnešalgu no 819 līdz 1167 eiro (pirms nodokļu nomaksas)
  • veselības apdrošināšanu

Pieteikuma dokumenti (pieteikuma vēstule, CV) iesniedzami līdz 2019.gada 22.septembrim (20 dienas), sūtot uz e-pastu vm@vm.gov.lv ar norādi “Pieteikums Nozares budžeta plānošanas departamenta vecākais referenta amatam”.

Informējam, ka Jūsu pieteikums tiek apstrādāts atbilstoši personu datu apstrādes prasībām šīs atlases ietvaros, datu pārzinis – Veselības ministrija, Brīvības iela 72, Rīga.

Dokumenti iesniedzami arī klātienē, Veselības ministrijas Personāla un dokumentu pārvaldības departamentā, Brīvības iela 72, Rīgā. Sazināsimies ar pretendentiem, kas tiek virzīti otrai kārtai.

Pieteikties vakancei

Tavs CV un Motviācijas vēstule ( Atļautie failu formāti: rtf, pdf, doc, docx, odt, fodt; maksimālais faila izmērs: 2 MB )
Drošības kods