Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Darba piedāvājumi

Vecākais referents Eiropas lietu un starptautiskās sadarbības departamentā (uz noteiktu laiku)

Vakance aktīva līdz 11.09.2019.

Veselības ministrija izsludina konkursu uz ierēdņa amatu – vecākais/-ā referents/-e Eiropas lietu un starptautiskās sadarbības departamentā (uz noteiktu laiku).

Amata mērķis: organizēt efektīvu Eiropas Savienības un starptautisko lietu koordināciju Veselības ministrijas kompetences jautājumos.

Prasības pretendentiem/-ēm:

  • atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām
  • augstākā izglītība (tiesību zinātnēs, medicīnā, sabiedrības veselībā, sociālajās zinātnēs vai cita augstākā izglītība, kas atbilst Ministrijas nozaru kompetencei)
  • vēlama pieredze darbā ar Eiropas Savienības un starptautiskās sadarbības jautājumiem valsts pārvaldē
  • izpratne un zināšanas Eiropas Savienības pamatnostādnēs un starptautiskās sadarbības jautājumos
  • prasme kritiski un patstāvīgi analizēt, redzēt attīstības perspektīvas, formulēt savu viedokli
  • prasme sadarboties ar nacionālā mēroga un starptautiskiem ekspertiem
  • teicamas angļu valodas zināšanas (brīvi runā, raksta, lasa), labas krievu valodas zināšanas, vēlamas franču valodas zināšanas;
  • labas iemaņas darbā ar datoru (MS programmatūra), biroja tehniku

Galvenie pienākumi:

  • nodrošināt Latvijas viedokļa sagatavošanu pārstāvēšanai ES institūcijās ministrijas kompetences jautājumos
  • izstrādāt nacionālo pozīciju un instrukciju projektus par Eiropas Savienības Padomes darba grupu un komiteju sanāksmju un Ministru padomes sanāksmju dienaskārtībā esošiem jautājumiem
  • nodrošināt visu procesu koordināciju un īstenošanu attiecībā uz Ziemeļu dimensijas Sabiedrības veselības un sociālās labklājības partnerību

Mēs piedāvājam:

  • darbavietu Rīgas centrā
  • iespēju būt daļai no veselības nozares starptautiskās sadarbības koordinatoriem
  • mēnešalgu no 819 līdz 1167 eiro (pirms nodokļu nomaksas)

Pieteikuma dokumenti (pieteikuma vēstule, CV, izglītību apliecinoša dokumentu kopija) iesniedzami līdz 11.septembrim (ieskaitot), sūtot uz e-pastu vm@vm.gov.lv ar norādi “Pieteikums ELSSD vecākā referenta amatam”.

Informējam, ka Jūsu pieteikums tiek apstrādāts atbilstoši personu datu apstrādes prasībām šīs atlases ietvaros, datu pārzinis – Veselības ministrija, Brīvības iela 72, Rīga. Dokumenti iesniedzami arī klātienē, Veselības ministrijas Personāla un dokumentu pārvaldības departamentā, Brīvības iela 72, Rīgā. Sazināsimies ar pretendentiem, kas tiek virzīti otrai kārtai.

Saskaņā ar Valsts civildienesta likumu uz šo amatu var pretendēt persona, kura ir sasniegusi likumā noteikto pensijas vecumu.

Papildu informācijai tālr. 67876017 (Personāla un dokumentu pārvaldības departaments) vai tiešais vadītājs  67876081 (Eiropas lietu un starptautiskās sadarbības departaments).

Pieteikties vakancei

Tavs CV un Motviācijas vēstule ( Atļautie failu formāti: rtf, pdf, doc, docx, odt, fodt; maksimālais faila izmērs: 2 MB )
Drošības kods