Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Darba piedāvājumi

Juriskonsults Iepirkumu nodaļā

Vakance aktīva līdz 19.08.2019.

Veselības ministrija izsludina atklātu konkursu un ierēdņa amatu - JURISKONSULTS Iepirkumu nodaļā (uz darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 9.2.4. specifiskā atbalsta mērķa "Uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem, jo īpaši, nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautiem iedzīvotājiem" 9.2.4.1. pasākuma "Kompleksi veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi" (turpmāk - Projekts) īstenošanas laiku)

Galvenie pienākumi:

  • sagatavot Projekta ietvaros nepieciešamos līgumu projektus, normatīvo aktus un to grozījumus;
  • veikt Projekta dokumentu juridisko saskaņošanu;
  • piedalīties publisko iepirkumu procedūru organizēšanā Projekta ietvaros;
  • veikt komisijas locekļa pienākumus iepirkumu komisijās;
  • veikt Veselības ministrijai nepieciešamo iepirkumu dokumentu un līgumu sagatavošanu un saskaņošanu.

Prasības pretendentiem:

  • atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām;
  • augstākā izglītība tiesību zinātnē;
  • praktiskā darba pieredze publisko iepirkumu jomā, t.sk., ar iepirkumiem saistītās dokumentācijas sagatavošanā;
  • prasme sagatavot un noformēt dokumentus atbilstoši spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem;
  • zināšanas un prasme pielietot praksē Publisko iepirkumu likuma regulējumu;
  • spēja analizēt un piemērot tiesību normas iepirkumu jomā;
  • labas komunikācijas prasmes, spēja strādāt individuāli un grupā, plānot un organizēt savu laiku, precizitāte.

Piedāvājam:

  • iespēju iegūt profesionālu pieredzi valsts pārvaldē;
  • atalgojumu 922 EUR līdz 1287 EUR (pirms nodokļu nomaksas);
  • darba vietu Rīgas centrā;
  • veselības apdrošināšanu.

Pieteikuma dokumenti (pieteikuma vēstule, CV) iesniedzami līdz 2019.gada 19.augustam, sūtot uz e-pastu vm@vm.gov.lv ar norādi “Pieteikums juriskonsulta amatam”.

Informējam, ka Jūsu pieteikums tiek apstrādāts atbilstoši personu datu apstrādes prasībām šīs atlases ietvaros, datu pārzinis – Veselības ministrija, Brīvības iela 72, Rīga. Dokumenti iesniedzami arī klātienē, Veselības ministrijas Personāla un dokumentu pārvaldības departamentā, Brīvības iela 72, Rīgā. Sazināsimies ar pretendentiem, kas tiek virzīti otrai kārtai.

Saskaņā ar Valsts civildienesta likuma 7.panta 11 daļu un 8.panta otro daļu uz ierēdņa amatu var pretendēt persona, kura ir sasniegusi likumā noteikto pensijas vecumu.

Pieteikties vakancei

Tavs CV un Motviācijas vēstule ( Atļautie failu formāti: rtf, pdf, doc, docx, odt, fodt; maksimālais faila izmērs: 2 MB )
Drošības kods