Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Darba piedāvājumi

Algu grāmatvedis Grāmatvedības nodaļā darbā ar atlīdzības un komandējumu izdevumu uzskaiti

Vakance aktīva līdz 29.08.2019.

Veselības ministrija aicina pieteikties darbā uz amatu ALGU GRĀMATVEDI Grāmatvedības nodaļā darbā ar atlīdzības un komandējumu izdevumu uzskaiti

Prasības pretendentiem:

  • atbilstoša izglītība, lai profesionāli pildītu algu grāmatveža pienākumus ministrijā;
  • praktiskā darba pieredze algu grāmatveža darbā;
  • vēlamas zināšanas un izpratne par valsts budžeta iestāžu grāmatvedības organizāciju un atalgojuma aprēķināšanu;
  • prasme strādāt precīzi, plānot un organizēt savu darbu;
  • labas prasmes darbā ar MS programmatūru (Word, Excel), vēlamas prasmes darbā ar Horizon programmatūru.

Galvenie pienākumi:

  • aprēķināt darba samaksu ministrijā nodarbinātajiem;
  • veikt komandējuma izdevumu uzskaiti un avansa norēķinu kontroli.

Mēs piedāvājam:

  • iespēju iegūt profesionālo pieredzi valsts pārvaldē;
  • darba vietu Rīgas centrā;
  • atalgojumu no 819 līdz 1167 EUR (pirms nodokļu nomaksas), iespējama piemaksa no ESF projekta līdzekļiem;
  • veselības apdrošināšanu.

Pieteikuma dokumenti (pieteikuma vēstule, CV) iesniedzami līdz 2019.gada 29.augustam, sūtot uz e-pastu vm@vm.gov.lv ar norādi “Pieteikums grāmatveža amatam”.

Informējam, ka Jūsu pieteikums tiek apstrādāts atbilstoši personu datu apstrādes prasībām šīs atlases ietvaros, datu pārzinis – Veselības ministrija, Brīvības iela 72, Rīga. Dokumenti iesniedzami arī klātienē, Veselības ministrijas Personāla un dokumentu pārvaldības departamentā, Brīvības iela 72, Rīgā. Sazināsimies ar pretendentiem, kas tiek virzīti otrai kārtai.

Papildus informācija pa tālruni 67876040 (Galvenā grāmatvede Sandra Kļaviņa)

Pieteikties vakancei

Tavs CV un Motviācijas vēstule ( Atļautie failu formāti: rtf, pdf, doc, docx, odt, fodt; maksimālais faila izmērs: 2 MB )
Drošības kods