Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Darba piedāvājumi

Vecākais referents (uz noteiktu laiku)

Vakance aktīva līdz 26.07.2019.

Veselības ministrija izsludina atklātu konkursu uz ierēdņa amatu – vecākais/-ā referents/-e Politikas koordinācijas nodaļā (amata vieta uz noteiktu laiku).

Amata mērķis: piedalīties un nodrošināt politikas plānošanas dokumentu, normatīvo aktu un Veselības ministrijas vadības dokumentu izstrādi, koordinēt valsts pētījumu programmas veselības nozarē īstenošanu.

Prasības pretendentiem/-ēm:

  • atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām
  • augstākā akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība medicīnā, sabiedrības veselībā, sociālās zinātnēs vai dabas zinātnēs
  • praktiskā darba pieredze veselības aprūpes jomā
  • pieredze amatā valsts pārvaldes vai pašvaldību institūcijā, vēlams arī normatīvo aktu izstrādē
  • izpratne par veselības sistēmu regulējošiem  tiesību aktiem un politikas plānošanas dokumentiem, tai skaitā Eiropas Savienības tiesību normām veselības aprūpē un to realizācijas mehānismiem
  • izpratne par valsts kopējās statistikas un veselības statistikas organizācijas kārtību
  • labas angļu valodas zināšanas
  • prasme sadarboties, kritiski analizēt informāciju un formulēt savu viedokli

Galvenie pienākumi:

  • piedalīties veselības nozari reglamentējošo tiesību aktu projektu un politikas plānošanas dokumentu izstrādāšanā
  • izstrādāt, saskaņot, izvērtēt un aktualizēt ministrijas darbības stratēģiju un darba plānu
  • piedalīties lietišķo pētījumu veikšanas organizēšanā un nodrošināt pētījumu rezultātu izmantošanu veselības nozares politikas plānošanā
  • sniegt atzinumus par citu ministriju izstrādātiem tiesību aktu un attīstības plānošanas dokumentu projektiem
  • koordinēt valsts pētījumu programmas veselības nozarē īstenošanu
  • veikt Veselības nozares stratēģiskās padomes sekretariāta funkcijas

Piedāvājam:

  • unikālu iespēju būt daļa no valsts veselības politikas koordinēšanas, analīzes un plānošanas nodaļas
  • atalgojumu no 819 līdz 1167 eiro (pirms nodokļu nomaksas)
  • darba vietu Rīgas centrā
  • sociālās garantijas, tai skaitā veselības apdrošināšanu

Pieteikuma dokumenti (pieteikuma vēstule, CV, diploma kopija) iesniedzami līdz 2019.gada 26.jūlijam, sūtot uz e-pastu vm@vm.gov.lv  ar norādi “Pieteikums Politikas koordinācijas nodaļas vecākā referenta amatam”.

Uz šo amatu var pretendēt arī personas, kas sasniegušas pensijas vecumu.

Informējam, ka Jūsu pieteikums tiek apstrādāts atbilstoši personu datu apstrādes prasībām šīs atlases ietvaros, datu pārzinis – Veselības ministrija, Brīvības iela 72, Rīga.

Dokumenti iesniedzami arī klātienē, Veselības ministrijas Personāla un dokumentu pārvaldības departamentā, Brīvības iela 72, Rīgā.

Sazināsimies ar pretendentiem, kas tiek virzīti otrai kārtai. Papildu informācijai Personāla un dokumentu pārvaldības departaments tālruņa numurs 67876017 vai Politikas koordinācijas nodaļa tālruņa numurs 67876154.

Pieteikties vakancei

Tavs CV un Motviācijas vēstule ( Atļautie failu formāti: rtf, pdf, doc, docx, odt, fodt; maksimālais faila izmērs: 2 MB )
Drošības kods