Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Darba piedāvājumi

Tālākizglītības eksperts

Vakance aktīva līdz 25.06.2019.

Veselības ministrija izsludina atklātu konkursu uz ierēdņa amatu - tālākizglītības eksperts/-e Projektu vadības nodaļā (amata vieta uz projekta* īstenošanas laiku).

Amata mērķis: nodrošināt profesionālās pilnveides un tālākizglītības pasākumu īstenošanu ārstniecības personu un ārstniecības atbalsta personu, farmaceitiskās aprūpes pakalpojumu sniedzēju un sociālā jomā strādājošiem speciālistiem projekta ietvaros.

Prasības pretendentiem:

  • atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām;
  • akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība veselības aprūpē, sabiedrības veselībā vai augstākā pedagoģiskā izglītība;
  • vēlama pieredze veselības aprūpes vai sociālās aprūpes jomas tālākizglītības procesa plānošanā, koordinācijā un kvalitātes nodrošināšanā;
  • pieredze stratēģijas dokumentu izstrādē;
  • izpratne par veselības aprūpes politiku;
  • izpratne par veselības aprūpes vai sociālās aprūpes jomas profesionālās pilnveides un tālākizglītības procesu normatīvo regulējumu;
  • labas datorprasmes amata pienākumu veikšanai;
  • ētiskums, analītiskā domāšana, plānošanas un organizēšanas prasmes, labas sadarbības un komunikācijas prasmes.

Galvenie pienākumi:

  • sniegt informatīvo, konsultatīvo un metodisko atbalstu ārstniecības personu un ārstniecības atbalsta personu, farmaceitiskās aprūpes pakalpojumu sniedzēju un sociālā jomā strādājošo speciālistu apmācību profesionālās pilnveides un tālākizglītības procesa nodrošināšanas jautājumos projekta ietvaros;
  • aktualizēt projektā īstenojamo apmācību plānu;
  • koordinēt projekta ietvaros organizēto pasākumu saturisko norisi;
  • sagatavot publisko iepirkumu tehniskās specifikācijas speciālistu apmācību saturam un norisei;
  • izstrādāt un aktualizēt prasības apmācību programmu sagatavošanai un īstenošanai;
  • organizēt un piedalīties apmācību kvalitātes pārbaudēs apmācību īstenošanas vietās.

Piedāvājam:

  • darbavietu Rīgas centrā;
  • veselības apdrošināšanas polisi;
  • iespēju būt daļai no interesanta un atbildīga projekta, piedaloties ārstniecības un ārstniecības atbalsta personāla kvalifikācijas uzlabošanas procesā;
  • atalgojumu no 922 līdz 1287 eiro (pirms nodokļu nomaksas).

Pieteikuma dokumenti (pieteikuma vēstule, CV, diploma kopija) iesniedzami Veselības ministrijas Personāla un dokumentu pārvaldības departamentā līdz 2019.gada 25.jūnijam (ieskaitot), Rīgā, Brīvības ielā 72, tālr. 67876033, vai sūtot uz e-pastu vm@vm.gov.lv ar norādi “Pieteikums tālākizglītības eksperta amatam”.

Saskaņā ar Valsts civildienesta likuma 7.panta 11 daļu un 8.panta otro daļu uz ierēdņa amatu var pretendēt persona, kura ir sasniegusi likumā noteikto pensijas vecumu.
*uz darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 9.2.6.specifiskā atbalsta mērķa „Uzlabot ārstniecības un ārstniecības atbalsta personāla kvalifikāciju” projekta īstenošanas laiku

Pieteikties vakancei

Tavs CV un Motviācijas vēstule ( Atļautie failu formāti: rtf, pdf, doc, docx, odt, fodt; maksimālais faila izmērs: 2 MB )
Drošības kods