Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Darba piedāvājumi

Iepirkumu nodaļas vadītājs

Vakance aktīva līdz 21.06.2019.

Veselības ministrija izsludina atklātu konkursu uz vakanto ierēdņa amatu – Iepirkumu nodaļas vadītājs/-ja (amata vieta uz nenoteiktu laiku).

Amata mērķis – īstenot iepirkuma procesa izpildi ministrijā un centralizētos iepirkumos padotības iestādēs.

Prasības pretendentiem:
•    atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām
•    augstākā akadēmiskā izglītība
•    praktiskā darba pieredze publiskā sektorā, vēlams iepirkumu jomā, ne mazāk kā trīs gadi; pieredze vadošā amatā publiskā sektorā ne mazāk kā viens gads
•    spēja orientēties un pielietot praksē publisko iepirkumu jomas normatīvo regulējumu
•    prasme sagatavot un noformēt dokumentus atbilstoši spēkā esošiem normatīvajiem aktiem
•    spēja pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību, labas spējas vadīt komandu

Galvenie amata pienākumi:
•    plānot, organizēt un vadīt Iepirkumu nodaļas darbu
•    kontrolēt materiālo resursu iegādi Veselības ministrijas funkciju nodrošināšanai
•    vadīt konkursu nolikumu izstrādes procesu un organizēt iepirkumu līgumprojektu izstrādi
•    vadīt un kontrolēt pārskatu sagatavošanu un iesniegšanu Iepirkumu uzraudzības birojam
•    vadīt iepirkumu procedūru izstrādāšanu un pilnveidošanu
•    izstrādāt iepirkumu plānus un grafikus

Piedāvājam:
•    darbavietu Rīgas centrā
•    mēnešalgu no 1253 līdz 1647 eiro (pirms nodokļu nomaksas), iespējama piemaksa no ESF projekta līdzekļiem.
•    veselības apdrošināšanu

Pieteikuma dokumenti (pieteikuma vēstule, CV) iesniedzami līdz 2019.gada 21.jūnijam, sūtot uz e-pastu vm@vm.gov.lv ar norādi “Pieteikums Iepirkumu nodaļas vadītāja amatam”.

Informējam, ka Jūsu pieteikums tiek apstrādāts atbilstoši personu datu apstrādes prasībām šīs atlases ietvaros, datu pārzinis – Veselības ministrija, Brīvības iela 72, Rīga. Dokumenti iesniedzami arī klātienē, Veselības ministrijas Personāla un dokumentu pārvaldības departamentā, Brīvības iela 72, Rīgā. Sazināsimies ar pretendentiem, kas tiek virzīti otrai kārtai.

Pieteikties vakancei

Tavs CV un Motviācijas vēstule ( Atļautie failu formāti: rtf, pdf, doc, docx, odt, fodt; maksimālais faila izmērs: 2 MB )
Drošības kods