Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Darba piedāvājumi

Vecākais eksperts

Vakance aktīva līdz 01.07.2019.

Veselības ministrija izsludina atklātu konkursu uz vakanto amatu – vecākais ekperts/-te Farmācijas departamentā.

Amata mērķis: veikt politikas plānošanu, izstrādi un ietekmes izvērtēšanu farmācijas jomā

Galvenie pienākumi:

  • izstrādāt politikas plānošanas dokumentus un tiesību aktu projektus farmācijas jomā;
  • sagatavot atzinumus par citu institūciju sagatavotajiem tiesību aktu projektiem;
  • sagatavot informāciju nacionālo pozīciju sagatavošanai par Eiropadomes, Eiropas Savienības Ministru padomes un to komiteju un darba grupu dienas kārtībā esošajiem jautājumiem departamenta kompetencē;
  • piedalīties un pārstāvēt ministriju Eiropas Savienības Ministru padomes darba grupās, Eiropas Komisijas komitejās un darba grupās atbilstoši deleģējumam

Prasības pretendentiem:

  • atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām
  • augstākā izglītība medicīnā, bioloģijā, ķīmijā vai farmācijā
  • pieredze darbā farmācijas, medicīnisko ierīču vai zāļu klīnisko pētījumu jomā
  • praktiskā darba pieredze vēlama valsts pārvaldē un normatīvo aktu izstrādē
  • zināšanas un izpratne par farmācijas un medicīnas ierīču jomas regulējumu, tai skaitā Eiropas Savienības tiesību aktu un regulējuma piemērošanu
  • zināšanas un izpratne par farmācijas politikas plānošanu
  • angļu valodas zināšanas
  • labas iemaņas darbā ar datoru
  • prasme plānot un organizēt darbu, spēja strādāt individuāli un komandā
  • spēja analizēt situāciju atbildības jomā un izstrādāt priekšlikumus
  • komunikācijas prasme un ētiskums darba pienākumu izpildē

Piedāvājam:

  • unikālu un atbildīgu darbu valsts pārvaldē
  • darba vietu Rīgas centrā
  • sociālās garantijas, tai skaitā veselības apdrošināšanu
  • atalgojumu no 1039 līdz 1366 eiro (pirms nodokļu nomaksas)

Pieteikuma dokumenti (pieteikuma vēstule, CV, diploma kopija) iesniedzami, sūtot uz e-pastu vm@vm.gov.lv ar norādi “Vecākais eksperts Farmācijas departamentā” līdz 2019.gada 1.jūlijam. Tālrunis uzziņām - 67876018.

Informējam, ka Jūsu pieteikums tiek apstrādāts atbilstoši personu datu apstrādes prasībām šī konkursa ietvaros, datu pārzinis – Veselības ministrija, Brīvības iela 72, Rīga. Dokumenti iesniedzami arī klātienē, Veselības ministrijas Personāla un dokumentu pārvaldības departamentā, Brīvības iela 72, Rīgā. Sazināsimies ar pretendentiem, kas tiek virzīti konkursa otrai kārtai.

Pieteikties vakancei

Tavs CV un Motviācijas vēstule ( Atļautie failu formāti: rtf, pdf, doc, docx, odt, fodt; maksimālais faila izmērs: 2 MB )
Drošības kods