Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Darba piedāvājumi

Medicīnas māsa

Vakance aktīva līdz 15.06.2019.

Valsts asinsdonoru centrs aicina pieteikties darbā medicīnas māsu Asins pagatavojumu krājumu nodaļā uz nenoteiktu laiku.

Galvenie pienākumi:
-    Veikt asins komponentu apstrādi, pieņemšanu, pārliešanai derīgo asins komponentu atlasi un izplatīšanu;
-    Sagatavot asins pagatavojumus izplatīšanai ārstniecības iestādēm saskaņā ar ārstniecības iestādes pieprasījumiem.
-    Uzraudzīt asins komponentu derīguma termiņus un sagatavot asins pagatavojumus transportēšanai.
-    Kontrolēt temperatūras režīmu asins komponentu un paraugu transportēšanas laikā

Prasības pretendentiem:
-     profesionālā vidējā medicīniskā izglītība;
-     medicīnas māsas sertifikāts (vēlams),  persona ir reģistrēta  Ārstniecības  personu  un ārstniecības atbalsta personu reģistrā;
-    spēja apgūt un darbā izmantot specializētu informācijas sistēmu ProSang.
-    rūpes par kārtību un precizitāti

Piedāvā:
-    veselības apdrošināšanu;
-    atalgojumu no 899 līdz 996 eiro (pirms nodokļu nomaksas)

Ja šis piedāvājums ir uzrunājis, sūtiet savu CV un motivācijas vēstuli līdz 2019.gada 15.jūnijam uz e-pastu ingrida.veigule@vm.gov.lv ar norādi “Pieteikums medicīnas māsas amatam” (dokumentus var iesniegt arī klātienē Veselības ministrijas Personāla un dokumentu pārvaldības departamentā Brīvības ielā 72, Rīgā).

Papildus informācijai: 67408868, Valsts asinsdonoru centra Asins pagatavojumu krājumu nodaļas vadītāja. Informējam, ka sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks aicināti uz 2.kārtu.

Pieteikties vakancei

Tavs CV un Motviācijas vēstule ( Atļautie failu formāti: rtf, pdf, doc, docx, odt, fodt; maksimālais faila izmērs: 2 MB )
Drošības kods