Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Darba piedāvājumi

Eiropas Savienības fondu plānošanas, izvērtēšanas un uzraudzības nodaļas vecākais referents (uz noteiktu laiku)

Vakance aktīva līdz 07.06.2019.

Veselības ministrija izsludina atklātu konkursu uz vakanto ierēdņa amatu - Eiropas Savienības fondu plānošanas, izvērtēšanas un uzraudzības nodaļas vecākais referents/-e (uz noteiktu laiku).

Amata mērķis: nodrošināt investīciju un Eiropas Savienības (turpmāk - ES) fondu izvērtēšanu un starpnozaru sadarbību citu finanšu instrumentu investīciju ietvaros.

Prasības pretendentiem/-ēm:

  • atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām
  • augstākā akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā izglītība (vēlams ekonomikā, vadības zinātnēs vai ar sabiedrības veselības nozari saistītā jomā)
  • vēlama praktiska darba pieredze investīciju finanšu instrumentu administrēšanā
  • zināšanas un izpratne par finanšu instrumentu plānošanas, ieviešanas un uzraudzības pamatprincipiem
  • vēlama ES fondu plānošanas un regulējošo dokumentu pārzināšana
  • vēlamas zināšanas par valsts pārvaldes sistēmas uzbūvi un darbību
  • labas angļu valodas zināšanas
  • labas komunikācijas prasmes, spēja plānot un organizēt savu darbu

Galvenie amata pienākumi:

  • nodrošināt starpnozaru sadarbību ES fondu finansēto specifisko atbalstu mērķu plānošanā un īstenošanā
  • piedalīties ES fondu tematisko izvērtējumu plānošanā un ieviešanā, kā arī kontrolēt saņemto ieteikumu ieviešanu
  • veikt veselības nozares ES fondu projektu riska pakāpes noteikšanu
  • pārstāvēt atbildīgo iestādi sanāksmēs un darba grupās atbilstoši kompetencei

Piedāvājam:

  • iespēju iegūt neatsveramu profesionālo pieredzi valsts pārvaldē;
  • draudzīgus, atsaucīgus un profesionālus kolēģus;
  • atalgojumu no 1167 līdz 1534 eiro pirms nodokļu nomaksas
  • veselības apdrošināšanu

Pieteikuma dokumenti (pieteikuma vēstule, CV, diploma kopija) iesniedzami Veselības ministrijas Personāla un dokumentu pārvaldības departamentā līdz 2019.gada 7.jūnijam Rīgā, Brīvības ielā 72, tālr. 67876033 vai e-pasts: vm@vm.gov.lv

​Informējam, ka Jūsu pieteikums tiek apstrādāts atbilstoši personu datu apstrādes prasībām šī konkursa ietvaros, datu pārzinis – Veselības ministrija, Brīvības iela 72, Rīga.  Sazināsimies ar pretendentiem, kas tiek virzīti konkursa otrai kārtai.

Pieteikties vakancei

Tavs CV un Motviācijas vēstule ( Atļautie failu formāti: rtf, pdf, doc, docx, odt, fodt; maksimālais faila izmērs: 2 MB )
Drošības kods