Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes
06.10.2004

Latvijas lielākās daudzprofilu neatliekamās palīdzības slimnīcas ir apliecinājušas savas iespējas nodrošināt neatliekamo medicīnisko palīdzību anesteziologu un reanimatologu rīkoto akciju laikā.

05.10.2004

Veselības ministrija un atbildīgās institūcijas ir saņēmušas iesniegumu no kompānijas SIA šMerck Sharp & Dohme Latvija" par recepšu medikamentu šVioxx" un Vioxx Forte" atsaukšanu no tirgus visā Latvijas teritorijā. Tas tiek darīts, lai novērstu un samazinātu jebkuru iespējamo risku iedzīvotāju veselībai, jo minētie medikamenti tos ilgstoši lietojot (vairāk par 18 mēnešiem) var radīt draudus to lietotāju veselībai. Medikamenti šVioxx" un Vioxx Forte" ir recepšu medikamenti, kas tiek lietoti artrīta un akūtu sāpju ārstēšanai.

05.10.2004

Veselības ministrs Rinalds Muciņš pasniegs atzinības rakstu Demenes pagasta vadītājam par pagasta iedzīvotājiem sniegto veselības aprūpes pakalpojumu pieejamības nodrošināšanu. Demenes pagastam tiks pasniegtas arī vairākas veicināšanas balvas. Pagasta ģimenes ārstam tiks dāvināta aptieciņu ar ārsta praksei nepieciešamām zālēm, ko sarūpējuši Latvijas zāļu ražotāji, un medicīnas žurnāla šDoctus" abonements pusgadam. Pagasta bibliotēkai tika dāvināts ? žurnāla š36,6" abonementu gadam un daktera Daiļoņa Pakalna grāmata šĀrstniecības augu vārdnīca".

05.10.2004

Veselības ministrijas plānoto pasākumu kalendārs no 4. oktobra līdz 8. oktobrim

05.10.2004

Nākamnedēļ, 13.oktobrī, veselības ministrs Rinalds Muciņš tiksies ar Latvijas Slimnīcu biedrību, lai pārrunātu Veselības ministrijas izstrādāto Ambulatorās un stacionārās aprūpes pakalpojumu sniedzēju attīstības programmas projektu jeb struktūrplānu.