Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes

Veselības ministre Ilze Viņķele sveic Medicīnas darbinieku dienā

16.06.2019
700

Sveicu jūs šajā svētku dienā!  Uzrunāt jūs man ir gan prieks, gan pagodinājums, jo varu jums pateikt paldies par to darbu, ko darāt, par palīdzību, kuru sniedzat mūsu valsts iedzīvotājiem.

Lai darītu savu darbu no sirds un patiešām labi, tas ir jāmīl. 

Ar gandarījumu vēlos uzsvērt, ka veselības nozares vislielākā vērtība ir gudri, zinoši un pašaizliedzīgi speciālisti.

Profesionalitāte, zināšanas, gūtā pieredze, aizrautība un rūpes par pacienta veselību – tās ir sastāvdaļas, kas kopsummā veido pozitīvu ārstniecības personas darba rezultātu.  Tāpēc vēlos teikt paldies par jūsu pašaizliedzību, atbildīgi un rūpīgi pildot savus darba pienākumus un nereti pārsniedzot jums noteikto pienākumu robežas. Sabiedrība mūsdienās bieži koncentrējas uz negatīvo, līdz ar ko daudzās jomās vairāk dzirdam sūdzības un nopēlumus, nevis atzinīgus vārdus. Tieši tādēļ “paldies”, ko jums šādā veidā pauž jūsu pacienti, ir īpaša alga par jūsu paveikto darbu – emocionāls atalgojums un atsvars jūsu personīgajam ieguldījumam.

Efektīva veselības aprūpes sistēmas īstenošana ir svarīga visai mūsu sabiedrībai un valstij, jo tikai vesels cilvēks var dzīvot un strādāt ar pilnu atdevi. Tādēļ svētku dienā izsaku pateicību par jūsu pašaizliedzīgo darbu Latvijas veselības aprūpes sistēmā. Esmu pārliecināta, ka jau drīzākajā nākotnē mums izdosies rast reālu risinājumu atalgojumu palielinājumam, kas jau pakāpeniski īstenojas pēdējos 2 gados un tiks turpināts, gan arī aprūpes procesa organizācijas jomā.

Jūsu atbalsts ir apliecinājums un uzticēšanās, ka kopā strādājam ikviena mūsu valsts iedzīvotāja interesēs un sniedz motivāciju turpināt iesākto.

Lai Jums visiem stipra veselība, izturība un panākumi, godprātīgi pildot savu ikdienas darbu.

Veselības ministre Ilze Viņķele

2019.gada 16.jūnijā

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes