Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes

Atklāta Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas jaunuzceltā Talsu filiāle

29.09.2014
700

Veselības ministrijas valsts sekretārs Rinalds Muciņš piedalās Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Talsu filiāles atklāšanā. 

Lai uzlabotu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību iedzīvotājiem un darba apstākļus mediķiem, Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas vadība, kopā ar pašvaldībām, pēc slimnīcu reorganizācijas, nolēma, ka Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) līdzekļus būtu racionālāk ieguldīt jaunas slimnīcas būvniecībā, nevis esošo ēku rekonstrukcijā.
 
Jaunās slimnīcas būvniecībai Talsos no ERAF tika novirzīti 7,3 miljoni eiro, no tiem ERAF līdzfinansējums bija 6,2 miljoni eiro, valsts budžeta finansējums 425 tūkstoši eiro, bet 733 tūkstoši eiro slimnīcas un pašvaldību ieguldījums.
 
Līdz ar jaunās slimnīcas atvēršanu pacienti varēs veselību atgūt vienvietīgās vai divvietīgās palātās. Jaunajā ēkā atradīsies traumpunkts, divas operāciju zāles, reanimācijas nodaļa un hemodialīzes nodaļa. Pieejami būs ģimenes ārsti un ārsti speciālisti, kā arī rehabilitācijas un dienas stacionāra nodaļas pakalpojumi.
 

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes