Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes
13.02.2004

Rīt, 13.februārī, veselības ministre Ingrīda Circene reģionālo vizīšu ietvaros dosies uz Jēkabpili un Aknīsti.

12.02.2004

Veselības ministrija pēc masu medijos izskanējušās informācijas par donoru neinformēšanu par viņu asinīs atklāto C vīrushepatītu uzsver, ka saskaņā gan ar Ārstniecības likumu, gan asins nodošanas vietā esošo informatīvo materiālu donoriem, katram donoram personīgi ir jārūpējas par savu veselību un katram donoram personīgi ir jāinteresējas par savu asins analīžu rezultātiem. Turklāt katrs donors ar savu parakstu donora kartē apliecina, ka ir izlasījis un sapratis donoriem paredzēto informatīvo materiālu, ir sniedzis patiesas ziņas par sevi, kā arī uz ārsta uzdotajiem jautājumiem ir atbildējis patiesi.

10.02.2004

Šodien Ministru kabinets pieņēma rīkojumu, ar kuru tiek atļauts Veselības ministrijas Veselības obligātās apdrošināšanas valsts aģentūrai (VOAVA) piemērot sarunu procedūru, lai iepirktu nepieciešamās vakcīnas trīs pozīcijās. Šāds rīkojums pieņemts pamatojoties uz likuma šPar iepirkumu valsts vai pašvaldību vajadzībām" 27.panta 2.apakšpunktu.

10.02.2004

Saskaņā ar Valsts Attīstības plānu, Veselības ministrija ir izstrādājusi programmu šNacionālā programma veselības aprūpes jomā 2004.-2006.gadam". Šobrīd nacionālā programma ir saskaņošanas procesā. Pēc saskaņošanas tā tiks apstiprināta Eiropas Savienības struktūrfondu Eiropas Reģionālās attīstības fonda vadības komitejā.

05.02.2004

Šodien, 4.februārī, veselības ministre Ingrīda Circene, Latvijas Onkoloģijas centra (LOC) vadītājs Gunārs Lasmanis un LOC Paliatīvās aprūpes nodaļas vadītājs Vilnis Sosārs apmeklēja Iecavas Veselības un sociālās aprūpes centru. Ar centra vadītāju Beātu Mīlgrāvi tika pārrunāta centra gatavība sniegt paliatīvās aprūpes (nedziedināmi slimo cilvēku) pakalpojumu iedzīvotājiem. Šobrīd Iecavas Veselības un sociālās aprūpes centrs ir pirmā vieta ārpus Rīgas, kur ar valsts investīciju palīdzību tiek attīstīta paliatīvā aprūpe.